خانه » اخبار روز » فریب دختران با وعده ازدواج فیس بوکی

فریب دختران با وعده ازدواج فیس بوکی

زن جوان در هفدهم بهمن ماه سال گذشته با مراجعه به پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران پرونده شکایت از شخصی به نام «ناصر» را پیش روی کارآگاهان گشود.

این زن در تشریح جزئیات شکواییه خود عنوان کرد که چندی پیش از طریق فیس بوک با مردی به نام «ناصر» آشنا شده که پس از چند ملاقات حضوری، این مرد از وی درخواست ازدواج کرده است.

شاکیه اظهاراتش گفت: در یکی از ملاقات های حضوری، تلفنی ناشناس به «ناصر» شد و او به شدت از این مکالمه ناراحت شد، در پاسخ به سوالاتم در مورد علت ناراحتی اش، عنوان کرد که به دلیل مشکلات مالی، قادر به وصول چک هایش نیست که من مبلغ هشت میلیون تومان را برای رفع مشکلاتش به وی قرض دادم.

این زن در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که «ناصر» پس از دریافت هشت میلیون تومان گوشی تلفن همراه خود را خاموش کرد و در قرار شامی که ساعاتی پس از اخذ پول گذاشته بودیم، حاضر نشد.

با ثبت اظهارات این زن، رسیدگی به این پرونده در دستور کار کارآگاهان فتا قرار گرفت و آنان پس از بررسی های نهایی، سرانجام در بیست و هشتم فروردین ماه سال جاری «ناصر» را شناسایی و دستگیر کردند.

 

بررسی و تحقیقات از این فرد نشان داد که «ناصر» که نام اصلی او «علیرضا» بود، با این شیوه اقدام به فریب دختران دیگر نیز کرد. کارآگاهان با کسب مجوز توقیف رایانه وی، اطمینان حاصل کردند که «علیرضا» که با هویت جعلی «ناصر» اقدام به فریب دختران می کرد، با چند زن دیگر نیز در ارتباط است.

با شناسایی دو تن از این زنان فریب خورده، مشخص شد که «علیرضا» به بهانه ازدواج با این افراد، با این زنان ارتباط برقرار کرده و پس از مدتی به بهانه وصول چک هایش، از این افراد مبالغی همچون سه میلیون و 1.5 میلیون تومان دریافت کرده و پس از آن متواری شده است.

در بررسی  کارآگاهان مشخص شد، «علیرضا» که به بهانه ازدواج از دختران کلاهبرداری می کرد، با پول های دختران فریب خورده، برای همسرش یک دستگاه خودروی سواری 206 خریداری کرده که این خودرو نیز با مجوزقضایی توقیف شد.

 

سرهنگ محمد مهدی کاکوان، رییس پلیس فتای پایتخت ضمن هشدار به کاربران اینترنت و دختران جوان به ایسنا گفت: برخی افراد در فضای مجازی با ساخت هویت های جعلی برای خود، اقدام به کلاهبرداری و فریب دیگران می کنند که لازم است در این راستا دختران جوان به این گونه افراد اطمینان نکرده و به سنت های ازدواج نیز پایبند باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *