خانه » بازیگران و هنرمندان » گفتگو با امیرحسین رستمی و لحظه پدر شدنش + عکس همسرش

گفتگو با امیرحسین رستمی و لحظه پدر شدنش + عکس همسرش

امیر حسین رستمی بازیگر جوانی است که بیشتر او را با نقش شکور در شمس العماره به خاطر داریم و بعد از آن هم دختران حوا که خیلی از زمان پخش آن نگذشته است. رستمی این روزها مشغول بازی در دو سریال به طور همزمان است اولی سریال «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی است که قرار است ماه رمضان از شبکه اول سیما پخش شود، دومی هم سریالی است متعلق به سروش صحت که امیرحسین رستمی در نقش خود بازی کرده و معتقد است سوپرایز عجیبی برای مردم خواهد بود.

خبرنگار «نامه» به مناسبت فرارسیدن روز پدر با این بازیگر و پدر جوان به گفت وگو نشسته است. این گفت وگو را در ادامه بخوانید:

وقتی خبر پدرشدنتان را شنیدید چه حسی داشتید؟

وقتی پدر شدم حس خیلی عجیبی داشتم چرا که وارد دنیای جدیدی می شدم که نمی شناختم و باید آن را کشف می کردم. برای خودم سوپرایز بزرگی بود و قبل از ازدواج هم همیشه آرزویم این بود که فرزندم پسر باشد.

کجا این خبر را شنیدید؟

من سر فیلمبرداری بودم و همان لحظه کار را تعطیل کردم و به بیمارستان رفتم و بعد از بدنیا آمدن پسرم دوباره برگشتم سر کار و ادامه دادم. روز بسیار عجیبی بود و تا مدت ها شوکه بودم. قشنگ ترین لحظه برایم دیدن پسرم بود چرا که با انگشت های کوچکش انگشت من را گرفت و فشار داد؛ این لحظه هرگز برایم فراموش نمی شود.

گفتگو با امیرحسین رستمی و لحظه پدر شدنش + عکس همسرش

چند ساله بودید که پدر شدید؟

در ۲۶ سالگی ازدواج کردم و ۳۱ ساله بودم که پدر شدم.

الان ارشیا چند ساله است؟

الان سوم دبستان است و مرداد ماه وارد ۱۰ سالگی می شود.

چقدر برای تربیت ارشیا از پدرخودتان الگو گرفتید؟

من همان برخوردی را با پسرم دارم که پدرم با من داشت چرا که پدرم یک الگوی کامل برای من است ضمن اینکه از شیوه برخوردی و رفتاری او با خودم بسیار راضی هستم و همان روش را ادامه می دهم. تنها تفاوت من با پدرم اختلاف سنی میانمان است چرا که پدرم با من اختلاف سنی زیادی داشت ولی من با ارشیا تفاوت سنی کمتری دارم.

فکر می کنید چه تفاوتی میان پدران امروز با پدران دیروز وجود دارد؟

ما هم زمانی برای پدرانمان نسل امروزی بودیم و بچه های امروز هم یک نسل دیگر می شوند بچه های دیروز؛ همیشه این تغییر وجود دارد چرا که همه چیز به سمت جلو در حال حرکت است. بچه های امروز در دنیای تکنولوژی بزرگ می شوند و باهوش ترند. اگر من در ۱۳-۱۴ سالگی با کامپیوتر آشنا شدم پسرم در ۵ سالگی آشنا شد. این تفاوت اجتناب ناپذیر است و قطعا نوه من از پسرم جلوتر خواهد بود.

گفتگو با امیرحسین رستمی و لحظه پدر شدنش + عکس همسرش

چقدر برای بودن با پسرتان زمان می گذارید و با او بازی می کنید؟

زمانی که سر کار نباشم قطعا تمام وقتم را با او می گذرانم. بهترین اتفاق برای ما زمانی است که مسافرت می رویم و من اختصاصی درخدمت خانواده هستم. اما به طور کلی خیلی سخت است و زمانی که کار می کنم فشار زندگی روی دوش همسرم می افتد. تمام سعی ام را می کنم که کوتاهی در این زمینه نکنم. زمانی که سر کار باشم وقتی به خانه برگردم حتما وقتم را با آرشیا سپری می کنم و حواسم به این هست که زمانی را به او اختصاص دهم. اغلب اوقات با هم بازی می کنیم و بیرون می رویم اما این بیرون رفتنمان خلاصه می شود به استخر یا تنیس بازی کردن. اینکه بخواهیم رستوران برویم یا به پارک برویم، این اتفاق نمی افتد چرا که به خاطر شرایط کاری من ارشیا معذب می شود.

با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر و شرایط فشرده کاری، چقدر انجام وظایفتان سخت شده است؟

بسیار زیاد، هزینه ها سرسام آور است. زمانی که لیسانس گرفتم کل هزینه لیسانسم یک میلیون تومان شد، اما الان برای مقطع دبستان هزینه ها به قدری بالاست که سر به فلک می کشد و باید برای هر کلاس هزینه زیادی صرف کرد. در واقع باید از صبح تا شب کار کرد تا بتوان مخارج زندگی را تامین کرد. دلم برای پدر و مادرها می سوزد.

با توجه به اینکه زمان زیادی به روز پدر نمانده فکر می کنید چه هدیه ای از ارشیا دریافت کنید؟

اساسا توقع هدیه از هیچکس در زندگی نداشته و ندارم و هرگز هم منتظر دریافت هدیه نیستم اما زمانی که هدیه ای دریافت می کنم بسیار خوشحال می شوم. من بهمنی عجیب و غریبی هستم.

گفتگو با امیرحسین رستمی و لحظه پدر شدنش + عکس همسرش

چه هدیه ای به پدرتان خواهید داد؟

هرسال چیزهای مختلفی برای پدرم می گیرم اما هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام و خودم را تنها ملزم به این روز نکرده ام. در واقع هر زمان که دلم بخواهد برای او هدیه ای می خرم.

این روزها مشغول چه کاری هستید؟

این روزها به طور همزمان سر دو پروژه هستم اولی دودکش کار آقای لطیفی است که از این بابت بسیار خوشحالم چرا که هربار فرصتی پیش آمد تا با ایشان همکاری داشته باشم این اتفاق رخ نداد تا به امروز و خوشحالم که در کنار ایشان هستم و می توانم از ایشان بیاموزم. دیگری هم سریال سروش صحت است که در نقش امیرحسین رستمی بازیگر، بازی خواهم کرد و قطعا سوپرایز عجیبی برای مردم خواهد بود.

منبع: تماشا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *