خانه » اخبار روز » رونویسی شاهنامه تنبیه یک زن برای شوهرش!

رونویسی شاهنامه تنبیه یک زن برای شوهرش!

زني که از زندگي با شوهر پرکارش به تنگ آمده بود مهريه اش را که رونويسي از شاهنامه فردوسي است به اجرا گذاشت تا همسرش را تنبيه کند.

 هفته گذشته زني به نام سيمين به مجتمع قضايي شماره دو خانواده رفت و گفت چون با شوهرش جواد اختلاف دارد مي خواهد مهريه اش را به اجرا بگذارد. اين زن در اين باره گفت: سه سال است که با شوهرم زندگي مي کنم. او مرد خوبي است.

 نه اعتياد دارد و نه دست بزن و نه بد اخلاق است. اما همه فکرش معطوف به کارش است و به من کمتر اهميت مي دهد. او مدير داخلي يک شرکت خصوصي است و بيشتر اوقاتش را سر کار مي گذراند و وقتي هم به خانه مي آيد حوصله صحبت کردن با من را ندارد.

چند ماه است سعي مي کنم با جواد صحبت کنم اما او فرصت ندارد و همين که به خانه مي رسد مي خوابد. من هم تصميم گرفتم مهريه ام را به اجرا بگذارم تا او به خاطر اين رفتارش تنبيه شود.

اين زن ادامه داد: زماني که جواد به خواستگاري ام آمد من دانشجوي ادبيات بودم و علاقه زيادي به شاهنامه فردوسي داشتم. به همين دليل مهريه ام را 120 سکه بهار آزادي و يک مرتبه رونويسي از شاهنامه فردوسي اعلام کردم.

حالا با گذشت سه سال از شروع زندگي مشترک مان به خاطر اينکه شوهرم به زندگي مان اهميتي نمي دهد مي خواهم آن بخش از مهريه را که درباره رونويسي از شاهنامه است به اجرا بگذارم تا شوهرم تنبيه و مجبور شود چند روزي را در خانه کنارم باشد.

به دنبال اظهارات اين زن پرونده خواسته او ثبت و مقرر شد در جلسه ديگري با حضور شوهرش به اين پرونده رسيدگي شود.

منبع: روزنامه خراسان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *