خانه » اخبار روز » اجتماعی » خدا به داد اجاره نشین ها برسد + جدول

خدا به داد اجاره نشین ها برسد + جدول

کوچک ترین واحدها با متراژهای حداقلی یا سوئیت هایی که تنها مناسب برای سکونت یک نفر است، این روزها به عنوان «امید به خرید» برای بسیاری از مستاجرنشین ها تبدیل شده است.

در واقع اغلب این دسته از واحدهای مسکونی که به منظور سرپناه برای زندگی انتخاب می شوند اگرچه از نظر امکانات و کیفیت در پایین ترین درجه قرار دارند، اما از نظر اکثر مستاجران، همین واحدها می تواند بهترین انتخاب در شرایط فعلی بازار مسکن باشد.

اعلام قیمت های سرسام آور در بازار فروش مسکن از یک سو، عدم تعادل نرخ های پیشنهادی فروش از سوی فروشنده ها و رفتار غیر منطقی عده ای از مالکان باعث شده تا اکنون حجم متقاضیان در بازار خرید واحدهای متراژ کوچک افزایش پیدا کند.

البته اوضاع و احوال قیمت های پیشنهادی فروش واحدهای متراژ کوچک در بازار مسکن مناطق مختلف تهران حاکی از این خبر است که تصمیم به خرید واحدهای مذکور همچون سابق کار چندان ساده ای نیست؛ چراکه شاید متراژ ها کوچک باشند اما قیمت های فروش همچون قیمت های واحدهای متراژ بزرگ باشد.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی از واحدهای متراژ کوچک یا سوئیت پرداخته که نرخ فروش آنها نسبت به امکانات و موقعیت شان به نقل از خریداران نجومی است. برای مثال: یک واحد مسکونی نوساز 50 متری در خیابان ساجدی واقع در خیابان یوسف آباد، متری 7 میلیون و 760 هزار تومان قیمت گذاری شده است و فقط آسانسور جزو امکانات آن محسوب می شود.

همچنین در خیابان ولنجک یک واحد مسکونی به متراژ 45 مترمربع، قیمت هر متر مربع این واحد مسکونی 3 سال ساخت 7 میلیون و 500 هزار تومان از سوی مالک تعیین شده است.

خدا به داد اجاره نشین ها برسد + جدول

خدا به داد اجاره نشین ها برسد + جدول

منبع: دنیای اقتصاد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *