خانه » اخبار روز » مردان هوسران در دام باند زنان زورگیر

مردان هوسران در دام باند زنان زورگیر

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری اعضای باند سارقان شش نفره ای خبر داد که با فریب مردان، از آنان فیلم تهیه کرده و زورگیری می کردند.

سرهنگ محسن صفری با بیان اینکه در پی شکایت چند تن از شهروندان مبنی بر زورگیری از آنها توسط چند دختر و پسر، رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت، گفت: یکی از شاکیان با مراجعه به پلیس عنوان داشت که روز حادثه دختری جوان در مسیر عبورم قرار گرفت و پس از سوارکردن، او مرا به خانه ای در منطقه «سرآسیاب» کشاند و سپس دو پسر جوان با تهدید سلاح سرد، وجوه نقد و اموالم را به سرقت برده و دست و پایم را بسته و در مناطق بیابانی رهایم کردند.

صفری با بیان اینکه با ثبت اظهارات این فرد و شکات که به شیوه مشابه مورد زورگیری قرار گرفته بودند، پرونده به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و گفت: با آغاز تحقیقات، سرنخی از فعالیت این باند در سرآسیاب شناسایی شد.

وی در مورد عملیات پلیس برای دستگیری اعضای این باند، گفت: پس از ارجاع زورگیری به پلیس آگاهی، موضوع در دستور کار قرار گرفت و با انجام تحقیقات و همچنین راهنمایی شاکیان و استفاده از تصاویر دوربین های مداربسته، پلیس این افراد را شناسایی و طی یک عملیات در دو مرحله دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد با بیان اینکه این باند شامل چهار دختر و دو پسر بود، گفت: با انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که اعضای این باند به ویژه دختران با طرح دوستی با شکات و فریب دادن آنها، مالباخته را به منزلی در سرآسیاب کشانده و اموال آنها را سرقت می کردند.

صفری با بیان اینکه متهمان به نام های «مریم»، «فاطمه»، «ظریفه»، «فرشته»، «میثم» و «محسن» پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کردند، گفت: سارقان زن پس از برقراری روابط دوستانه با شکات، آنان را به منزل کشانده و با همدستی «میثم» و «محسن» و گرفتن فیلم از آنها و تهدید به تکثیر و انتشار آن، اقدام به سرقت و زورگیری از مالباختگان می کردند.

وی با بیان اینکه بررسی ها نشان داد که متهمان از اواخر سال قبل و با همکاری یکدیگر مبلغ 19 میلیون ریال وجه نقد و دو دستگاه گوشی تلفن همراه به سرقت بردند، گفت: متهمان که در ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند، اما سرانجام در مواجهه با اطلاعات پلیسی، به سه فقره سرقت و زورگیری اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد با بیان اینکه تاکنون سه تن از مالباختگان را شناسایی کرده اند، گفت: متهمان انگیزه اصلی خود را مسائل مالی عنوان کرده اند که با توجه به شیوه و شگرد متهمان، تحقیقات همچنان برای شناسایی دیگر مالباختگان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. بنظرم حق "مردای هوسباز" و باید اینجوری گذاشت کف دستشون تا آدم بشن!
    گمونم اون فیلمه ایرانی و دیدن و دست ب کار شدن منتها برا ترسشون دوتا مرد هم همراه خودشون کردن..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *