خانه » سرگرمی » آپارتمان های عجیبی که تا به حال ندیده اید + عکس

آپارتمان های عجیبی که تا به حال ندیده اید + عکس

آپارتمان ها کمتر پیش می آید که کمی غیرعادی ساخته شوند اما در دنیا هستند آپارتمان هایی که به طرزی عجیبی ساخته یا تزئین شده اند.

زندگی آپارتمان نشینی سالیان سال است که تمام دنیا را فرا گرفته است و همه می دانیم که آپارتمان ها تنها در فیلم است که خنده دار و زیبا به نظر می رسند ولی در واقعیت محیطی بسته و بسیار ساده هستند. البته در نقاط مختلف دنیا اپارتمان هایی نیز هستند که در نوع خود عجیب یا بسیار جالب اند که در ادامه با آنها اشنا می شویم :

**اپارتمان پینگ پونگی

آپارتمان های عجیبی که تا به حال ندیده اید + عکس

“دانیل آرشام” طراحی است که اپارتمانش را در بروکلین به طرز عجیبی درست کرده است به طوری که تمام دیوارهای آن پیکسل پیکسل به نظر می رسند. اما اگر این آپارتمان 70 متری را از نزدیک مشاهده کنید میبینید که تمام آن با توپ های پینگ پونگ پر شده است. در این خانه برای تزئین همه چیز از توپ پینگ پونگ استفاده شده که شمار آنها به 25 هزار توپ می رسد.

** آپارتمان همستری

آپارتمان های عجیبی که تا به حال ندیده اید + عکس

در نگاه اول این آپارتمان تنها یک دایره بی مصرف است که می توان آن را چرخاند و استفاده دیگری ندارد اما این آپارتمان به نوعی بسیارکامل است و بسیاری از وسایل زندگی را دارد. اگر به بخش های مختلف این چرخ نگاه کنید حتما مشاهده خواهید کرد که هر قسمت آن به شکل خاصی کنده کاری شده است. با چرخاندن این چرخ به هر سمت یک وسیله جدید در خانه را می توان استفاده کرد. برای مثال در این آپارتمان تخت خواب، میز کار، میز ناهار خوری و حتی سینک ظرفشویی وجود دارد.

** خانه پاول گولیتر

آپارتمان های عجیبی که تا به حال ندیده اید + عکس

بسیاری از طراحان بزرگ معمولا خانه خود را بسیار زیبا طراحی می کنند اما در مورد پاول گولتیر طراح فرانسوی این مورد کمی متفاوت است چرا که او بیشتر خانه خود را عجیب کرده است. در تمام آپارتمان همه چیز راه راه است حتی وسایل نیز راه راه شده اند. پس از خانه گلخانه به طرز عجیبی به خانه های ارواح شباهت دارد که همه گیاهان روی دیوار و زیر میزها رشد کرده اند. همچنین او یک خانه عروسکی کامل برای دختر کوچکش درست کرده است که در نوع خود منحصر به فرد است.

** خانه کاغذی

آپارتمان های عجیبی که تا به حال ندیده اید + عکس

“دون لوچو” هنرمند ایتالیایی فردی است که تمامی آپارتمانی را با کاغذ طراحی و ساخته است. او هیچ وقت از انگیزه اش در مورد این خانه نگفته اما کارش بسیار جالب است چرا که هیچ وسیله دیگری به جز کاغذ در این خانه به کار نرفته است حتی تخت و دستشویی نیز از کاغذ درست شده است. این خانه به مانند نقاشی های سیاه قلمی میماند که وارد دنیای واقعی شده است. او در خارج خانه یک پارکینگ کاغذی نیز برای خودرو ساخته است تا خانه کاملا مقوایی باشد.

** خانه ای با پله های اضافی

یکی از خانه های ژاپنی که توسط طراحی به نام “سو فوجیموتو” ساخته شده است به آپارتمان پله اضافی مشهور شد. در این آپارتمان همه اتاق ها و تمامی اتصالات خانه با پله به هم وصل شده اند. هر کدام از اتاق ها به آشپزخانه یا از پذیرایی به هر اتاق پله های مختلفی وجود دارد به طوری که 70 درصد از فضای خانه تنها از پله تشکیل شده است.

** سینما آپارتمان

آپارتمان های عجیبی که تا به حال ندیده اید + عکس

در سال 1931 در جنوب استکهلم سینمایی بازگشایی شد که تا همین چند سال پیش نیز به کارش ادامه میداد تا اینکه خریداری شد و حالا به یک خانه بسیار شیک تبدیل شده است. این سینما با مساحتی برابر با 423 متر با قیمتی معادل سه میلیون دلار برای فروش گذاشته شده است. در این خانه تمامی امکانات رفاهی به صورت اختصاصی قرار داده شده است و هیچ چیزی کم ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. عکس های مربوط به ((خانه ای با پله های اضافی)) نبود!!!!!!لطفا رسیدگی کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *