خانه » اخبار روز » هاشمی کاندیدای مطلوبش را معرفی کرد

هاشمی کاندیدای مطلوبش را معرفی کرد

فاطمه و ياسر هاشمي يک ماه پيش در مراسم اعلام نامزدي حسن روحاني حضور داشتند اما ثبت نام هاشمي در يک ربع آخر مانده به پايان وقت ثبت نام نامزدها، تکليف نامزدي حسن روحاني را به محاق برد. با اين حال و در پي عدم احراز صلاحيت هاشمي، به نظر مي رسد وي به حمايت از روحاني تمايل دارد.

دراين باره محمد نعمت زاده رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در تشریح جزئیات دیدار روز یکشنبه حسن روحانی با آقای هاشمی رفسنجانی به خبرنگاران گفت: در این نشست درباره مسائل مختلف انتخاباتی صحبت شد.

نعمت زاده افزود: آیت الله هاشمی نیز در این نشست با اعلام حمایت از روحانی در دولت آینده، خواستار دوری از فضای گله گذاری و تخریب ها شد.

وی با اشاره به بخشی از سخنان هاشمی رفسنجانی خطاب به روحانی تصریح کرد: آقای هاشمی خطاب به روحانی گفته که شما با قدرت به فعالیت خود در انتخابات ریاست جمهوری ادامه دهید و بنده هم به موقع در اینباره اقدام خواهم کرد.

رئیس ستاد انتخابات روحانی همچنین درباره احتمال دیدار این نامزد ریاست جمهوری یازدهم با محمد خاتمی اظهار داشت: تاکنون هیچ  برنامه ریزی ای برای انجام چنین دیداری صورت نگرفته است.

نعمت زاده در پاسخ به این سؤال که گفته می شود احتمالاً در آینده از بین روحانی و عارف یک نفر در صحنه انتخابات باقی خواهد ماند، اظهار داشت: بنده از دیدگاه های آقای عارف بی اطلاعم اما آقای روحانی تا آخر در صحنه حضور خواهد داشت.

از سوي ديگر هنوز خاتمي و طيف اصلاح طلبان نزديک به وي موضع روشني اتخاذ نکرده اند. خاتمي که با زيرکي از نامزدي شانه  خالي کرده و به تعبير برخي محافل اصلاح طلب هاشمي را به ميدان هل داده، چند بار با عارف ملاقات کرده اما حاضر نشده از معاون اول خود در دولت اصلاحات به طور علني حمايت کند. طيف مجمع روحانيون و حزب مشارکت چندان دل خوشي از روحاني ندارند و از عارف نيز به خاطر شکستن قرق تحريم انتخابات و اعلام نامزدي مستقل ناراحتند. آنها در عين حال يک بار در انتخابات 15ماه پيش مجلس، گزينه تحريم را تجربه کرده اند که سودي در پي نداشت اما همسويي اين طيف با جبهه ضدانقلاب و اپوزيسيون را آشکارتر کرد.

در همين حال گفته مي شود روحاني و عارف به طور جداگانه با هاشمي ملاقات کرده اند.

منبع: جهان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *