خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » گزارش اولین تمرین پرسپولیس با حضور دایی

گزارش اولین تمرین پرسپولیس با حضور دایی

تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که هواداران اين تيم از رويانيان در خصوص آخرين وضعيت کريمي سؤالاتي داشتند.

 اولين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس در فصل جاري با حضور علي دايي از ساعت 20 امشب در ورزشگاه درفشي فر برگزار شد.

در اين تمرين که دايي با استقبال 3 هزار نفري هواداران روبرو شد حاشيه هايي داشت که در زير مي خوانيم.

* علي دايي پس از نشست مطبوعاتي در شرايطي به سمت زمين ورزشگاه درفشي فر آمد که هواداران اين تيم به استقبال او رفته بودند و خيابان هاي منتهي به ورزشگاه درفشي فر را بسته بودند. هواداران با ديدن دايي به سمت خودروي او رفتند.

پس از گذشت نيم ساعت دايي با کمک ليدرهاي باشگاه وارد ورزشگاه شد و کار خود را آغاز کرد. حدود 3 هزار هوادار پرسپوليس با ديدن دايي با شعارهايي از رويانيان تشکر کرده و عليه فتح الله زاده شعار دادند. آنها همچنين با ساختن شعارهايي مختلف حضور دايي در پرسپوليس را جشن گرفتند و حتي سرود قهرماني خواندند.

دايي پس از ورود به ورزشگاه ابتدا دو دست خود را بالا گرفت و با کلمه يا زهرا وارد ورزشگاه شد و سپس به رختکن پرسپوليس رفت و جلسه اي با بازيکنان برگزار کرد. در مرحله بعدي حدود ساعت 20 ابتدا بازيکنان به داخل زمين آمدند و سپس علي دايي نيز با بوسه زدن به چمن ورزشگاه درفشي فر وارد زمين شد.

* پيشکسوتاني مانند سيد عليخاني، پنجعلي،  آشتياني و هلالي در تمرين امروز حضور داشتند.

* توسط مسئولان باشگاه پرسپوليس در بدو ورود دايي به داخل زمين زير پاي او سه راس گوسفند و يک راس گاو قرباني کردند.

* يکي از ليدرهاي باشگاه پرسپوليس در همين هنگام ياد پدر علي دايي کرد و همه براي آمرزش روح او فاتحه و صلوات فرستادند.

*هواداران پرسپوليس با ديدن رويانيان، سراغ علي کريمي را مي گرفتند تا از وضعيت او باخبر شوند اما رويانيان خطاب به هواداران گفت «دل پري دارم خواهش مي کنم نگذاريد همه حرف ها را بزنم».

* دايي و دستيارانش شامل غلامپور، فروزاني، دايي، منافي، باقري و مولايي با لباس قرمز در تمرين امروز حضور پيدا کردند. البته باقري هم پاي ساير بازيکنان به تمرين پرداخت.

* هواداران پرسپوليس از رويانيان مي  خواستند تا سريع تر پرويز دهنوي و کار پيوستن خلعتبري به پرسپوليس را مهيا کنند که رويانيان نيز به آنها مي گفت تمام سعي خودم را براي جذب بهترين ها انجام مي دهم و اميدوارم کم نياورم.

* بازيکنان پرسپوليس و دايي در بدو ورود به زمين از زير قرآن رد شدند.

* به دليل اينکه تمرين پرسپوليسي ها ديرتر شروع شد، سرخپوشان مجبور شدند تا دقايقي از تمرين خود را زير نور برگزار کنند. البته دايي نيز هر چند دقيقه يک بار به خاطر تشويق هواداران به سمت آنها مي رفت و از آنها تشکر مي کرد.

* در يکي دو صحنه به دليل ازدحام شديد مردم، هواداران براي خوش و بش با دايي روي يکديگر ريختند که خوشبختانه مشکلي براي کسي پيش نيامد.

* يکي از نکات جالب تمرين حضور يکي از ليدرها بود که قبلا با علي دايي مشکلاتي داشت. اين ليدر سعي کرد تا امروز به هر طريقي شده با دايي آشتي کند.

* در تمرين امروز پرسپوليس 10 بازيکن حضور داشتند. نوروزي، کفشگري،  نورمحمدي، علي عسگر، حقيقي، غريبي،  کنعاني، آقاي گل ليگ آزادگان و دو بازيکن ديگري که قرمزپوشان از ليگ يک گرفتند در تمرين امروز حضور داشتند.

* دايي در حاشيه تمرين امروز بارها با بازيکنان به صورت اختصاصي به گفت وگو پرداخت.

* برخي از خبرنگاران و افرادي با لباس غير ورزشي در هنگام ورود دايي به زمين قصد داشتند دنبال او داخل زمين بروند اما دايي از تمام آنها خواست زمين بازي را ترک کنند.

منبع: تابناک

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *