خانه » فناوری های نوین » از خودروهای پدالی آینده تا … +عکس

از خودروهای پدالی آینده تا … +عکس

مجله اینترنتی پارسی وان: در هفته گذشته چند فناوری جدید وارد بازار شده است که در اینجا تعدادی از این فناوری ها را به شما معرفی می کنیم.

هاردهای ابری: فضای ذخیره سازی ابری اطلاعات به فضایی گفته می شود که اطلاعات بر روی یک فضای مجازی روی نت ذخیره سازی می شوند و شما در مکان هایی که اینترنت وجود دارد می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. در هفته گذشته یک دستگاه جدید وارد بازار شد که نقش یک هار اکسترنال را دارد که در فضای ابری کار می کند. این دستگاه “ترنسپورتر” نام دارد و با قدرت زیادی از اطلاعات محافظت می کند.

خودروی پدالی و خورشیدی: در حالی که خودروهای  برقی در حال آماده شدن برای تولیدهای انبوه هستند خودروی جدید با نام “ELF” ساخته شده است که با سیستم پدال و سلول های خورشیدی کار می کند. این خودرو با استفاده از قدرت انسان و خورشید موتور الکتریکی خودش را شارژ می کند و شما را به مقصد می رساند.

لنزهای هوشمند آینده: لنزهای چشمی از جمله محصولاتی است که عینکی ها از آن استفاده می کنند. به تازگی محققان بلژیکی به لنز جدید دست پیدا کرده اند که اجازه می دهد تا بتوانید پیامک ها و ایمیل هایتان را بر روی چشمتان چک کنید. این لنزها همچنین هیچ محدودیت استفاده ای ندارند و با آن ها به هر جای از استخر گرفته تا کوه بروید.

رباتی با تمام عضلات بدن: ژاپن کشور ربات هاست و به تازگی رباتی جدید ساخته که در آن بسیاری از عضلات و استخوان های بدن انسان بازسازی شده است. این ربات “کنشیرو” نام دارد و به مانند یک بچه 12 ساله قد دارد و وزن آن نیز تنها 46 کیلوگرم است.

گوگل مپ جدید: در هفته گذشته گوگل آخرین نسخه از سری برنامه های نقشه خود را برای دانلود در فروشگاه های اینترنتی قرار داد. این در حالی است که نقشه اپل یکی از بدترین نقشه هایی بود که در سال گذشته بر روی تلفن های همراه قرار گرفت و شکایات بسیاری از آن شد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *