خانه » گوناگون » زن بارداری که مرد و بچه اش را به دنیا آورد و سپس زنده شد! + عکس

زن بارداری که مرد و بچه اش را به دنیا آورد و سپس زنده شد! + عکس

این داستان باورنکردنی می توانست موضوع سناریو یک فیلم سینمایی باشد: یک زن باردار مرد، بچه اش متولد شد و او به زندگی بازگشت. به گزارش ABC news ، اریکا نیگرلی 32 ساله آموزگار ادبیات انگلیسی در میسوری سیتی ایالت تگزاس 9 ماهه باردار بود که سر کلاس درس از حال رفت و به زمین افتاد.

قلب اریکا از کار افتاده بود. همکارانش با یک دستگاه شوک قلبی تلاش کردند تا رسیدن ماموران امداد او را به زندگی بازگردانند.

اریکا به بیمارستان انتقال یافت و پزشکان فورا با سزارین نوزاد دختر او را به دنیا آوردند. هنگم سزارین قلب اریکا هنوز نمی تپید و عمل به عنوان یک جراحی پس از مرگ تلقی شد.

پس از تولد بچه ، پزشکان در آخرین تلاش خود بار دیگر سعی کردند مادر را به زندگی بازگردانند. این کار پزشکان بیمارستان موفقیت آمیز بود و قلب اریکا دوباره به تپش افتاد!

پزشکان وی برای مدت پنج روز به طور مصنوعی به حالت کما در آوردند. اریکا از یک نارسایی قلبی که تشخیص داده نشده بود، رنج می برد.

این مادر خوش اقبال که به لطف مهارت و وظیفه شناسی پزشکان زندگی دوباره یافت، می گوید: حتی واژه قدرشناسی نمی تواند گویای زحماتی باشد که پزشکان و همکارانم برای من، بچه و شوهرم انجام دادند.

زن بارداری که مرد و بچه اش را به دنیا آورد و سپس زنده شد! + عکس

وی در مراسم تقدیری که هفته جاری در شورای شهرداری میسوری سیتی برای همکاران اریکا و پزشکان برگزار شد، می افزاید: هنگام وقوع این حادثه سر کلاس احساس ضعف شدید کرده و سرم را خم کردم و پس از آن دیگر چیزی به یادم نمی آید.

به گزارش ABC news ، نوزاد دختر که نامش را الاینا گذاشته اند اکنون سه ماهه بوده و حدود سه کیلو وزن دارد. نوزاد هنوز به اکسیژن نیاز داشته اما پزشکان اطمینان می دهند که الاینا به زودی سلامت کامل خود را خواهد یافت.

ناتان شوهر اریکا می گوید: ما بسیار خوشبخت هستیم. دختر کوچولوی فوق العاده ای داریم و همسرم نیز دوباره به زندگی بازگشته و سلامت کامل خود را بازیافته است.

منبع: جام جم آنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

بدون دیدگاه

  1. سلام خبرهای جالبی درج می کنی سر این خبر باید بگم پدر من تا حالا خیلی ها را نجات داده از مرگ و به لطف خدا بوده چند نمونه هم مثل این برام تعریف کرده که این کار رو کرده حتی بد تر این اما متاسفانه چیزی در ایران از سوی هیچ مرجع قانونی برای قدردانی و زحمات وجود نداره خارج یکی یه کار کوچیک میکنه همه جا می گن و تشکر می کنن اینجا نه متاسفم واقعا .

  2. جالب بود ،پاقدم بچه ش هم خوب بود که مامانه زنده شد.ولی تا خدا نخواد زنده ای نمیمیره…

  3. واقعا جاي تقدير وتشكر داره هم از اون دبيرستاني كه دستگاه شوك قلبي داشتند ونحوه استفاده از دستگاه واز دست ندادن زمان رو بلد بودن وهم اون پزشگان با وجدان واگاه كه در كشور ماهم فراوانند. خيلي اموزنده بود مرسي وممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *