خانه » گوناگون » مسابقه برش نازک ترین چوپ + عکس

مسابقه برش نازک ترین چوپ + عکس

هر ساله در ژاپن مسابقاتی برای برش نازکترین تکه چوب برگزار می شود که در آن نجاران حرفه ای به سختی با یکدیگر رقابت می کنند.

چوب یکی از موادی است که هرکاری می توان با آن انجام داد و هیچگاه خلاقیت ها با کمک آن به پایان نمی رسد. ساخت وسیله های جالب، تزئینات و مجسمه تنها بخش کوچکی از آن ها است.

هر ساله عده ای از نجاران و عاشقان چوب در ژاپن به دور هم جمع می شوند تا یک از جالب ترین مسابقات دنیا با محوریت چوب را برگزار کنند. در این مسابقه همه به دنبال آن هستند تا نازکترین برش را از چوب داشته باشند.

در این مسابقه شرکت کننده ها در رشته های مختلف با هم روبرو می شوند اما مهمترین آن یک مسابقه دوساعته است که تنها با استعدادترین فرد برنده آن می شود. کسی که با استفاده از تکنیک خود نازک ترین چوب که تقریبا نامرئی می شود را می برد.

مسابقه برش نازک ترین چوپ + عکس

در این مسابقه همه باید در مقابل داور چوب خود را برش دهند تا فرد برنده با استفاده از دستگاه های مخصوص مشخص شود. امسال چوبی که تنها ۹ میکرون پنها داشت بنده مسابقات شد که با رکورد جهانی فاصله دارد.

رکورد جهانی این رشته در اختیار یک چوب سه میکرونی است که حتی از سلول های خونی انسان که نزدیک به ۹ میکرون است باریکتر شده است. این مسابقه شاید هدفی ندارد اما سالانه علاقمندن زیادی را به خود جذب می کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *