خانه » اخبار روز » شکارهای خیابانی دزد تنها

شکارهای خیابانی دزد تنها

تبهکار قدیمی این بار به تنهایی سوار بر موتور می شد و به شکارهای خیابانی می پرداخت. 30  دی ماه سال گذشته وقتی مردی با پای پیاده در خیابان جمهوری قدم می زد از سوی کیف قاپ موتورسواری مورد حمله قرار گرفت.

با مراجعه این مرد به دادیار شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران تیمی از اداره 18 پلیس آگاهی ماموریت یافت دزد موتورسوار را ردیابی کند.

مرد مالباخته در تحقیقات پلیس گفت: «در چهارراه اردیبهشت خیابان جمهوری در حال عبور از خیابان بودم که ناگهان یک موتور هوندا 125 سیاه رنگ، در خلاف جهت حرکت خودروها به من نزدیک شد و در چشم برهم زدنی کیف دستی همراهم که کارت ملی، گواهینامه، یک تلفن همراه و همچنین سه عابربانک داخل آن بود و رمز یکی از عابربانک ها روی کارت نوشته شده بود را به سرقت برد.

هنوز ردپایی از این دزد تک رو به دست نیامده بود که تیم تجسس با سرقت های مشابهی روبه رو شد که در همه آن ها دزد در نقاط مختلف تهران بویژه در جمهوری، ولیعصر، منیریه، خوش، خزانه، رودکی، حسن آباد، سهروردی، هفت تیر، ونک، تهرانپارس و فلاح به تنهایی به شکار طعمه هایش دست می زد.

کارآگاهان وقتی پی بردند دزد تکرو از کارت های عابربانک طعمه هایش استفاده کرده است همزمان با چهره نگاری کامپیوتری توانستند تصاویر وی را بر دوربین های مداربسته بانک ها به دست آورند و در آلبوم مجرمان قدیمی دزد 30 ساله به نام میلاد را شناسایی کنند. آخرین مخفیگاه میلاد در خیابان رازی ردیابی شد و کارآگاهان موفق شدند وی را روز 23 اردیبهشت ماه سال جاری دستگیر کنند.

«میلاد» وقتی با طعمه هایش روبه رو شد و تصاویر خود را در بانک ها دید به اعمال مجرمانه اش اعتراف کرد.

وی گفت: «به مدت یک سال است که در سطح شهر تهران و با استفاده از یک موتورسیکلت هوندای سیاه رنگ به تنهایی به کمین زنان و مردان نشسته است.»

بنابر این گزارش، با توجه به گستردگی اقدامات دزد تکرو دادیار جنایی تهران خواستار انتشار تصاویر وی شد تا اگر کسی در دام تبهکاری های میلاد افتاده است به اداره 18 پلیس آگاهی مراجعه کند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *