خانه » اخبار روز » اجتماعی » شنای مختلط در سواحل مازندران

شنای مختلط در سواحل مازندران

رئیس ستاد طرح سالم سازی مازندران به مسئله اختلاط شنا در برخی از طرح های دریا اشاره کرد و گفت: برخی از مجریان طرح های دریا هیچ تعهدی به نظام، مدیران و مسافران ندارند.
هادی ابراهیمی معاون استاندار مازندران شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی طرح های دریا در مازندران تاکید کرد: در اجرای طرح سالم سازی دریا تلاش کافی صورت نگرفته است.

وی زمان آغاز طرح های سالم سازی دریا در مازندران را 16 خرداد اعلام کرد و بیان داشت: برای بهره برداری بهتر مسافران تابستان، طرح جامع طرح های سالم سازی در شهرستان ها هرچه زودتر آماده شود.

رئیس ستاد طرح سالم سازی دریا در مازندران تاکید کرد: تجربه سه ساله مدیریت سواحل بر این نکته تاکید دارد که هماهنگی لازم در اجرای طرح های دریا در مازندران وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه انتظار نداریم مجریان طرح های دریا در کنار سواحل سنگ مرمر بچینند، خاطرنشان کرد: گفتن نواقص برخی از طرح های دریا در سواحل مازندران خجالت آور است.

ابراهیمی با اشاره به اینکه برخی از مشکلات طرح های دریا به راحتی قابل برطرف شدن است، اضافه کرد: نقشه جامع طرح های سالم سازی در تمام شهرستان ها ضرورت دارد.

معاون استاندار مازندران با اعلام اینکه برخی از طرح های دریا توسط مجریان و شهرداری ها خوب اجرا می شود، اضافه کرد: فروشنده مشروبات الکلی نباید مجری طرح دریا باشد، مگر تغییر این فرد چقدر زمان نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه از اجرای برخی از طرح های دریا در مازندران گله  داریم، تصریح کرد: حلقه مفقوده برخی طرح های دریا در مازندران عدم هماهنگی ها است.

ابراهیمی به مسئله اختلاط شنا در برخی از طرح های دریا اشاره کرد و گفت: برخی از مجریان طرح های دریا هیچ تعهدی به نظام، مدیران و مسافران ندارند.

رئیس ستاد سالم  سازی طرح های دریا در مازندران افزود: اگر موضوع اختلاط شنا در طرح های دریا گزارش شود، جزء مدیران دولتی کسی پاسخگو نیست.

وی به موضوع پرداخت مطالبات و حقوق ناجیان غریق اشاره کرد و بیان داشت: سه بار لیست ناجیان غریق را خواستیم و هر سه بار لیست های متفاوتی ارائه کردند که پرداخت حقوق ناجیان را با مشکل مواجه کرد.

معاون استاندار مازندران خطاب به مدیرکل محیط زیست گفت: محیط زیست نباید به طرح های دریا در مناطق آلوده مجوز بدهد.

وی خاطر نشان کرد: نقاط کور شنا باید مسدود شود.

منبع: خبرگزاری فارس
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. واااااااااا!خب کسی بامایوشنانمیکنه که مختلط باشه اشکال داشته باشه…ندا راس میگه خب!

  2. shayad ye ki doost dare ba khanevadash ab bazi kone be hich kas ham rabti nadare

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *