خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » تفریح جالب محراب قاسم‌خانی و شقایق دهقان + عکس خانوادگی

تفریح جالب محراب قاسم‌خانی و شقایق دهقان + عکس خانوادگی

شقایق دهقان که این روزها سریال مهرآباد را به روی آنتن دارد و ساختمان پزشکان نیز با بازی درخشان او بعد از دو سال برای دومین بار از شبکه تماشا بازپخش می شود در خصوص علت عدم حضور همسرش(محراب قاسم خانی) در جلوی دوربین به عنوان بازیگر به جام جم گفته است: محراب خیلی بد بازی می کند. یک دیالوگ دارد که می گوید من اگر بلد بودم بازی کنم به بقیه نشان می دادم که بازیگر خوب یعنی چی. تحلیلش از بازیگر درست است. فیلم خیلی زیاد می بیند، اما بازیگر خوبی نیست. جلوی دوربین معذب می شود. در پاورچین یک بار نقش یک نویسنده را بازی کرد که خیلی افتضاح بود. بازی اش آبرو بر بود.

تفریح جالب محراب قاسم‌خانی و شقایق دهقان + عکس خانوادگی

این کار یکی از تفریحات جدی ماست

وی همچنین در بخش دیگر این مصاحبه در اظهار نظری جالب صحبت کردن در مورد آدم ها را به عنوان یکی از تفریحات خود و همسرش عنوان کرده و در پاسخ به این سوال که روی محیط اطرافتان چطور دقیق می شوید و جزئیاتش را به خاطر می سپارید توضیح داده است: مثلا یکی از تفریحات من و محراب این است که درباره آدم ها حرف بزنیم. بیخودی این کار را می کنیم. از این کار هیچ منظوری نداریم. اصلا قرار نیست محراب این آدم را بعدها یک جایی استفاده کند یا من نقش آن را بازی کنم. مثلا من به آرایشگاه می روم و وقتی برمی گردم زن های آنجا را برای محراب تحلیل می کنم. این کار یکی از تفریحات جدی ماست. من و محراب وقتی کافی شاپ می رویم خیلی وقت ها با هم حرف نمی زنیم. چون داریم گوش می کنیم که دیگران چه می گویند.

آرزو دارم نویان نویسنده شود

دهقان در پاسخ به این سوال که آیا اجازه می دهید فرزندانتان هم بازیگر بشوند، گفته است:من خیلی آرزو دارم «نویان» نویسنده بشود. پدر من مهندس مکانیک است و همیشه دوست داشت من مهندس بشوم. فکر می کنم نیروانا (دختر محراب قاسم خانی از ازدواج اولش) توانایی مدیریت خوبی دارد و روابط اجتماعی اش قوی است. او می تواند وارد گروه کارگردانی بشود.

منبع: پایگاه اینترنتی شبکه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *