خانه » اخبار روز » نزاع خونین برای نشستن روی صندلی اتوبوس!

نزاع خونین برای نشستن روی صندلی اتوبوس!

روز گذشته در ترمينال جنوب 6 نفر براي نشستن روي صندلي اتوبوس با چوب و چاقو به جان يگديگر افتادند و تا پاي مرگ به هم آسيب رساندند. ساعت 16 روز گذشته در فضاي محل استقرار اتوبوس ها گروهي از افراد كه قصد سفر به يكي از استان هاي جنوبي كشور را داشتند سوار اتوبوس مسافربري شدند.

در حالي كه تعداد بسياري از صندلي هاي اتوبوس خالي بود ولي 4 نفر براي نشستن روي صندلي قصد بلند كردن 2 جوان ديگر را داشتند كه با مقاومت آنان مواجه شدند.

به دنبال اين موضوع 6 جوان با يكديگر درگير شده و با استفاده از چوب و چماق و چاقو به جان يكديگر افتاند.

درگيري به اندازه اي شدت گرفت كه تمامي نزاع كنندگان دچار جراحت وخيمي شدند و با اين اعمالشان نيز نظم عمومي را برهم زده و موجب سلب آرامش ساير هموطنان شدند.

در نهايت پس از گذشت چند دقيقه ماموران خود را به محل درگيري رسانده و با شليك تير هوايي به درگيري پايان داده و 6 نفر عامل اصلي نزاع را دستگير و به مقر انتقال دادند.

رئيس كلانتري 208 ترمينال جنوب “سروان فرهاد شهميرزادي” با تائيد اين خبر به باشگاه خبرنگاران؛ اعلام كرد: 4 تن از نزاع كنندگان پس از دستگيري به دليل جراحت وخيم به بيمارستان انتقال داده شدند و ماموران براي حفظ امنيت و بازگرداندن آرامش به هموطنان چند ساعت در منطقه حضور داشتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *