خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » براد پیت و همسر سابقش با هم مشکلی ندارند!

براد پیت و همسر سابقش با هم مشکلی ندارند!

براد پیت و همسر سابقش ، جنیفر انیستون در حال حاضر با هم هیچ اختلافی ندارند و دوستان خوبی برای هم هستند. این زوج در سال ۲۰۰۰ با هم ازدواج کردند و در سال ۲۰۰۵ از هم جدا شدند و در حال حاضر هر یک از آنها با شخص دیگری ازدواج کرده اند. براد پیت در حال حاضر با آنجلینا زندگی می کند و شش فرزند دارد و جنیفر با جاستین تروکس نامزد کرده است.

جین بلک ، آرایشگر براد پیت در مصاحبه با مجله اسکوایر گفت:« به نظر من براد پیت وقتی با آنجلینا آشنا شد آماده صعود و بلند پروازی بود. اما هرگز درباره جنیفر حرف منفی و یا بدی نمی زد . من همیشه به آنها نزدیک بودم و از جریان جدایی آنها بخوبی آگاهم و بخوبی می دانم که براد و جنیفر همیشه دوستان خوبی برای هم هستند و براد همیشه برای جنیفر احترام قائل است.»

« اما از نظر من ، براد در آنجلینا همان چیزی را یافت که به دنبالش بود . آنجلینا یک آدم خیلی پرماجرا بود که به به شدت درگیر مشکلات زندگی اش بود و همین برای براد خیلی جذاب بود زیرا براد خودش هم همین مشکل را داشت و دلش می خواست از آن رها شود.»

براد اخیرا” فاش کرد که در طول زندگی مشترک خود با جنیفر از مواد مخدر استفاده می کرده و به همین دلیل اصلا” شاد نبوده است. او گفت:« برای یک مدت طولانی من مواد مخدر استفاده می کردم و خیلی آسیب دیدم . در آن زمان کمی بی هدف و بی اراده بودم.»

« من چند سال را به همین منوال تلف کردم اما بعد از مدتی متوجه اشتباهم شدم و احساس کردم فرصتهای زندگی ام یک به یک در حال هدر رفتن هستند.» « حدود یک دهه پیش ، کاملا” متحول شدم و تصمیم گرفتم همه چیز را تغییر دهم ….مثل یک تولد دوباره بود – تصمیم گرفتم دیگر فرصت ها را هدر ندهم .»

منبع: aftabir.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *