خانه » گوناگون » عربان کردن و کشتن دختر عرب توسط شاهزاده هوسران! + عکس

عربان کردن و کشتن دختر عرب توسط شاهزاده هوسران! + عکس

روز گذشته رسانه های سعودی خبری درباره کشتن و عریان کردن یک دختر عربستانی توسط یکی از شاهزادگان آل سعود منتشر کردند. این ماجرا، حلقه ای دیگر از زنجیر رسوایی های غیر اخلاقی شاهزادگان فاسد آل سعود و جنایت دیگر این خاندان علیه ملت عربستان به شمار می رود. ماجرا از این قرار بود که عصر دو روز پیش، یک دختر عریان ناگهان از یک خودروی مدل JMC در منطقه “سامر” در شهر جده به بیرون پرتاب می شود و بلافاصله خودرو محل را ترک می کند. اهالی محل که صحنه را مشاهده کردند، فورا با ملافه ای به داد دخترک رسیده و او را پوشانده و پلیس را خبر کردند.

پس از رسیدن نیروهای پلیس به محل و انجام تحقیقات و بررسی های اولیه، مشخص شد که دخترک جان داده و با ارسال شماره و اطلاعات خودرو به مرکز پلیس راهنمایی و رانندگی جده، مشخص شد که خودرو متعلق به یکی از شاهزادگان آل سعود است.

عربان کردن و کشتن دختر عرب توسط شاهزاده هوسران! + عکس

پس از آن بلافاصله تحقیقات گسترده در این زمینه آغاز شد. بعد از انجام بررسی های اولیه، مشخص گردید که شاهزاده “خالد بن سعد بن عبدالعزیز آل سعود” چهارشنبه شب گذشته در یکی از پاسا‍ژهای بزرگ و معروف جده به نام “التحیة” با این دختر آشنا شده اما دختر به وی اهمیت نمی دهد. فردای آن روز با کمک فردی به نام “طارق المغربی” که از دوستان نزدیک شاهزاده بوده، وی ربوده و به محل نامعلومی منتقل و مورد اذیت و آزار جنسی قرار می دهند.

اما دخترک بعد از اینکه از قصد پلید وی مطلع شده، تلاش می کند فرار کند، از همین رو با یکدیگر درگیر می شوند و در نهایت به مرگ دخترک منجر می شود. سپس این شاهزاده آل سعود دخترک را عریان کرده و وی را از خودرو پایین پرتاب کرده است.

در همین راستا مقامات پلیس جده طی اظهاراتی رسانه ای ضمن تأیید این خبر ، اعلام کرده اند که ادامه تحقیقات و بررسی ها در این باره همچنان ادامه دارند.

منبع: shia-online.ir

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

بدون دیدگاه

 1. محسن خبيري

  پيشتر ها موش خور و سوسمار خور بودند و اكنون پيشرفت كردند و به آدم خوري مي پردازند.

 2. ایراندخت چرت و پرت نگو مگه تو کشور خودمون از این اتفاقا نمی افته ؟بهتره سری به صفحه حوادث روزنامه ها بزنی …

 3. جواد ميرشمسي

  كل هستي جمع مي شوند خدا بوجود مي ايد .مثل اين مي ماند كه تمام سلولهاي بدن جمع مي شوند (من) بوجود مي ايد.پس خدا كل هستي است

 4. انشاالاه همه ی این شاهزاده های عرب به درک واصل شن بدترین بلاها سرشون بیاد…

 5. عربن دیگه چه توقعی داریم ما

 6. vagheqan hanoz darn be aghayede ghable payambar zendegi mikonan chera ke zan vasile khosh gozaraniye vasashon

 7. مجید جان g m c

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *