دوشنبه 18 فروردین 1399
خانه » بازیگران و هنرمندان » علی ضیاء از عروسی های ویتامین 3 می گوید + تصاویر

علی ضیاء از عروسی های ویتامین 3 می گوید + تصاویر

مصاحبه آن طور که مي خواستم در نيامد چرا که ماه ها تلفن همراهش را مي گرفتم تا بتوانم درباره اجراي خوبش در برنامه «ويتامين 3» صحبت کنم اما «علي ضياء» پاسخ تلفنش را نمي داد. ارسال پيامک هاي متعدد هم در اين چند ماه بي نتيجه بود؛ تا اين که ياد «علي زاهدي» تهيه کننده اين برنامه افتادم.

خلاصه بعد از تماس زاهدي و سفارش ايشان، بالاخره «ضيا» پاسخ داد و گفت که امسال تصميمي براي مصاحبه نداشتم و چون شما علي زاهدي را واسطه قرار داديد به سؤالات تان پاسخ مي دهم.

در اين گفت وگو سؤالاتي درباره خط قرمز و اجراي برنامه زنده و کنترل ميهمانان پرسيدم که از پاسخ به آن ها طفره رفت و گفت نمي خواهد پاسخي به آن ها بدهد! شايد علت اين که علي ضياء اجرا در سيما را به کارهايي مثل بازي در سينما ترجيح مي دهد اين است که امکان نداشت با بازي در سينما يا تلويزيون چنين شهرت و محبوبيتي به هم بزند، در حقيقت علي ضياء از جواني در تلويزيون هم بزرگ شده، هم بزرگش کردند.در ادامه گفتگوی روزنامه خراسان با وی را می خوانید:

علی ضیاء از عروسی های ویتامین 3 می گوید + تصاویر

علي ضيا بعد از اجراي هاي مختلفي هم چون «نيمروز» اين بار با اجراي متفاوت برنامه «ويتامين 3» در تلويزيون حضور دارد. از شکل گيري اين برنامه صحبت کنيد؟

شکر خدا همه چيز آرام است. انشاء ا… روزهاي خوبي براي همه بچه هاي «ويتامين 3» اتفاق بيفتد. من و علي زاهدي تصميم داشتيم «نيمروز2» را با يکديگر بسازيم، يعني ايشان برنامه را تهيه و من اجرا کنم. طرح نيمروز به سمت و سوي «ويتامين 3» سوق داده شد و نامش را من به «علي زاهدي» پيشنهاد دادم و شکر خدا مقبول افتاد و توليد برنامه را با يکديگر آغاز کرديم.

«ويتامين 3» برنامه اي شاد و متنوع است و صبح ها بينندگان با تماشاي برنامه و اجراي خوب شما انرژي مي گيرند. طرح و ايده برنامه به خصوص برگزاري مراسم عروسي در روزهاي پنج شنبه از کجا آمد؟

خيلي از طرح و ايده ها را علي زاهدي مي دهد؛ طرح برگزاري عروسي از سال هاي گذشته در ذهن او بود و در برنامه هاي پيشينش انجام داده بود، اما اين اتفاق براي نخستين بار به صورت واقعي اين را مراسم در برنامه ما اتفاق مي افتد و واقعي بودنش اهميت پيدا کرده است. برنامه با هم فکري پيش مي رود. آقاي زاهدي به من لطف دارند و من اجازه اظهار نظر مي دهد.

علی ضیاء از عروسی های ویتامین 3 می گوید + تصاویر

ميهمانان برنامه بر چه اساس و معياري انتخاب مي شوند؟

در مورد عروسي ها ميهمانان با برنامه تماس مي گيرند و درخواست مي کنند مراسم عروسي شان در برنامه ما باشد و ما هم از آن ها دعوت مي کنيم. براي دعوت از بقيه ميهمان ها ما يک گروه هماهنگي داريم که مهمانان را دعوت مي کنند.

بهترين برنامه اي که در «ويتامين 3» اجرا کرديد کدام بود؟

شکر خدا همه برنامه ها به خصوص پنج شنبه ها دلپذير و فوق العاده بود و راضي هستم. البته هفته اولي را که مراسم عروسي برگزار کرديم دوست دارم؛ همان برنامه اي که «بهنوش طباطبايي» و «مهدي پاکدل» به برنامه آمدند. هنرمندان عزيز بدون هيچ چشم داشتي به برنامه ما مي آيند و اتفاق فوق العاده اي است و از لطف اين دوستان ممنونم.

علی ضیاء از عروسی های ویتامین 3 می گوید + تصاویر

علي ضياء اکنون زياد توي چشم است، اين زياد ديده شدن بد نيست چرا که مخاطب دل زده مي شود؟

من برنامه هاي مختلفي اجرا نمي کنم و فقط اجرا «ويتامين 3» را بر عهده دارم و به هيچ کدام از مجريان عزيز هم پيشنهاد اجراي «ويتامين 3» نشده بود که بخواهم خدايي نکرده جاي فردي را بگيرم. آن ها کار خودشان را انجام مي دهند و برنامه هاي مختلفي را دارند.

حال آن ها کار انجام مي دهند و ديده نمي شود تقصير من نيست، شايد برخي از برنامه ها در زمان هاي پيک و خوب هم پخش شود و مردم دوستش نداشته باشند، بنابراين من کاري نکردم که آن ها نبينند. مجريان بايد سعي کنند برنامه هايي توليد کنند که مردم ببينند. اکنون همه مجريان مشغول کار هستند و برنامه خاص خود را دارند انشاء ا… برنامه آن ها ديده شود.

امسال برنامه اي براي ماه مبارک رمضان داريد؟

هنوز طرحي براي ماه مبارک رمضان نداريم. انشاء ا… اگر قسمت شود برنامه اي را اجرا کنم.

علی ضیاء از عروسی های ویتامین 3 می گوید + تصاویر

چه قدر سعي مي کنيد خودتان را به عنوان يک مجري بي طرف به مردم معرفي کنيد و اظهارنظر شخصي نداشته باشيد؟

نمي دانم اين جمله مال کيست؟! اگر اين جمله هم جمله درستي هست شک دارم که يک مجري نبايد اظهارنظر شخصي نکند! واقعيتش اين است که خيلي از مجريان بايد اظهارنظرهاي شخصي داشته باشند. ببينيد من در برنامه «ويتامين3» مي گويم که طرفدار تيم پرسپوليس هستم و اين اظهارنظر شخصي محسوب مي شود و خيلي ها مي گويند که علي ضيا در برنامه دارد از تيم پرسپوليس حمايت مي کند.

معتقدم بي طرف و خنثي بودن در برنامه اتفاق خوبي نيست، چه کسي يک آدم خنثي را تأييد مي کند، يک آدمي که بگويد همه چيز خوب است و من خنثي هستم و کار به کار هيچي ندارم فقط من باشم و اجرا کنم! معتقدم خنثي بودن خوب نيست همان طور که همه رسانه هاي دنيا يک طرفي را دارند.

زوج موفق علي ضيا و علي زاهدي سال هاست که با هم کار مي کنند و به لحاظ ديدگاه به هم نزديک هستند؛ فکر مي کنيد اين همکاري تا چه زماني ادامه پيدا کند؟

علاقه مندم تا آخر عمرم با علي زاهدي کار کنم.

نکته جالب توجه اين است که شما روي آنتن خيلي اسم او را به ميان مي آوريد و با او شوخي مي کنيد و بينندگان مشتاق هستند تا او را ببينند.

آقاي زاهدي حتماً بايد اجرا کنند تا مردم او را ببينند (خنده).

علی ضیاء از عروسی های ویتامین 3 می گوید + تصاویر

«ويتامين 3» تا چه زماني روي آنتن است؟

تا هر موقع که علي زاهدي صلاح بداند و نمي دانم تا چه زماني آنتن به ما مي دهند.

علي ضيا در برنامه صادقانه حرف هايي مي زند که برخي اوقات سوژه خبرنگارها شده است. دست تان در گفتن برخي سخنان و موضوعات باز است يا با برنامه ريزي حرف هاي تان را مي زنيد؟

به طور قطع براي بيان هر سخني از قبل فکر مي کنيم و از پيش مشخص مي شود که درباره چه چيزي حرف بزنيم. اين عبارت «از پيش تعيين شده» واژه خوبي نيست، يعني تاکيد بر منفي بودن آن است، ولي از جنبه مثبت آن بسيار واژه فوق العاده اي است چون ما فکر و انديشه مي کنيم و از پيش مشخص مي کنيم درباره چه چيزي حرف بزنيم. اتاق فکر داريم و مدت ها گپ مي زنيم که آيا موضوعي که مي خواهيم مطرح کنيم جذاب هست يا خير؟

دليل موفقيت و محبوب بودن تان بين مردم چيست؟ و اين توانايي در اجرا و پتانسيل از کجا آمده است؟

مردم به بنده لطف دارند و من هم انرژي ام را از آن ها مي گيرم و به خودشان پس مي دهم و اين محبت مردم نيست بلکه دليلش محبت و لطف خداوند نسبت به من است، چون من چيزي جز محبت و لطف خداوند ندارم.

علی ضیاء از عروسی های ویتامین 3 می گوید + تصاویر

با توجه به محبوبيت و اين که چهره جذابي داريد تاکنون پيشنهاد بازيگري داشتيد؟ دوست نداريد بازيگر شويد؟

پيشنهاد بازيگري داشتم ولي فعلا اجرا را ترجيح مي دهم چون اجرا فضايي دارد که علاقه مند به فضاي اجرا هستم. انشاء ا… هر چه در آينده خدا بخواهد و اکنون تمام قد درخدمت شبکه سوم سيما هستم.

همه مجريان امضايي پاي اثر خود دارند، يعني جمله اي را هر بار مي گويند که متعلق به خودشان است شما چه طور؟

من امضا زياد دارم و جمله هاي بسيار در برنامه مي گويم. سعي مي کنم جمله بسم ا… مال خودم باشد چون توکل به نام اعظم است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. سلام
    برنامه ویتامین3 فوق العاده پر نشاطه.خصوصا با حضور آقای ضیا. اما حالا که قراره تا عید تموم بشه کاش دوباره یه برنامه ای مثل نیمروز توی تقریبا ظهر داشته باشین. ممنون و موفق باشید.

  2. سلام برنامه شمارودوست دارم ولی دیگه داره تکراری میشه

  3. برنامه ويتامين سه واقعا عاليه همينطور علي ضيا من علي ضيا را خيلي دوست دارم.

  4. ازش بدم میاد

  5. برنامه ی ویتامین3واقعاعالیه.من خیلی دوست دارم خدماتی برای ویتامین3 انجام بدهم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.