خانه » اخبار روز » دفاع مرگبار از دختر مورد علاقه

دفاع مرگبار از دختر مورد علاقه

پسر كارتن خوابي كه در دفاع از دختر مورد علاقه اش مرتكب قتل مرد معتادي شده بود، در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه مي شود.

مواد مخدر پيامدهاي ناگواري براي افراد جامعه به دنبال دارد. هرچند اين جمله سال هاي زيادي است كه دهان به دهان مي چرخد و توليد كنندگان، توزيع كنندگان و مصرف كنندگان مواد مخدر هم به درستي اين جمله ايمان دارند اما همچنان شاهد گرايش بسياري از افراد جامعه به سوي مصرف مواد مخدر هستيم. نبود سياست جامع در امر پيشگيري از مصرف مواد مخدر و ضعف مفرط سازمان هاي فرهنگي سبب شده اقشار آسيب پذير بيش از ديگران در معرض آسيب هاي مصرف مواد مخدر قرار گيرند.

اين پرونده سال گذشته و همزمان با قتل مردي به نام شاهرخ در شهريار به جريان افتاد. وقتي مأموران به محل رسيدند، فهميدند شاهرخ در جريان يك دعوا كشته شده است. يكي از شاهدان گفت ضارب پسري به نام فراز است كه بعد از حادثه گريخت.

 او توضيح داد: فراز جايي براي زندگي نداشت و كارتن خواب بود. قبل از حادثه شاهرخ را ديدم كه داشت بهناز را كتك مي زد. ما سعي كرديم به بهناز كمك كنيم اما نتوانستيم. اما فراز وقتي متوجه شد به كمك بهناز رفت و با چاقو ضربه اي به شاهرخ زد. بعد هم فرار كرد.

چند شاهد ديگر كه حادثه را ديده بودند، حرف هاي اين شاهد را تأييد كردند. مأموران پليس سپس بهناز را براي بازجويي بازداشت كردند. او گفت: مدتي بود كه با فراز رابطه داشتم. هر دوي ما كارتن خواب بوديم اما به هم علاقه داشتيم. من مواد فروشي مي كردم. شب حادثه وقتي با شاهرخ روبه رو شدم، از من مواد خواست. گفتم تا بدهي ات را ندهي ديگر به تو مواد نمي دهم.

فكر كرد همراه خودم مواد دارم به خاطر همين به من حمله كرد. او از من قوي تر بود و با مشت مرا مي زد به خاطر همين جيغ كشيدم و كمك خواستم اما او رهايم نمي كرد. فراز وقتي متوجه ماجرا شد به كمك من آمد. سعي كرد مرا نجات دهد. بعد هم با چاقو ضربه اي به گردن شاهرخ زد. وقتي بدن شاهرخ خوني شد، ترسيد و فرار كرد.

مأموران سپس به جست وجوي فراز پرداختند اما به خاطر اينكه او محلي براي زندگي نداشت، دستگيري او با مشكل روبه رو شد. همسر شاهرخ هم به پليس گفت: شوهرم به مواد اعتياد داشت و به من و بچه مان رسيدگي نمي كرد. او حاضر نشده بود براي پسرمان شناسنامه بگيرد اما من مجبور بودم با او زندگي كنم. حالا هم از قاتل او شكايت دارم.

مأموران چند ماه بعد از حادثه توانستند متهم را دستگير كنند. او اتهام خودش را قبول كرد و گفت: چند ماه قبل با بهناز آشنا شدم. او مثل من جايي براي زندگي نداشت و در خيابان زندگي مي كرد. وضعيت مشابهي داشتيم و نمي توانستم برايش خانه اي تهيه كنم اما به او علاقه داشتم. از وقتي در خيابان زندگي مي كردم، مي دانستم كه نبايد در كار ديگران دخالت كنم اما آن روز وضعيت فرق مي كرد، چون پاي بهناز در ميان بود. به كمك او رفتم و با شاهرخ درگير شدم.

 متهم ادامه داد: من نمي خواستم شاهرخ را به قتل برسانم، فقط مي خواستم او را از بهناز دور كنم اما مجبور شدم با چاقو به او ضربه اي بزنم كه منجر به مرگش شد. بعد از انجام تحقيقات پرونده براي رسيدگي به شعبه ۱۱۳ دادگاه كيفري استان تهران فرستاده شد و متهم به زودي پاي ميز محاكمه حاضر مي شود.

منبع: جوان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *