خانه » اخبار روز » احمدی نژاد در سلامت کامل است

احمدی نژاد در سلامت کامل است

استاندار تهران گفت: رئیس جمهور پس از سانحه بالگرد حامل وی که صبح دیروز رخ داد، در سلامت کامل بوده و مشکل خاصی در این سانحه پیش نیامده است.

مرتضی تمدن گفت: سانحه ‏ای که امروز در جریان افتتاح بزرگ‏ترین تونل جاده ‏ای کشور برای بالگرد رئیس ‏جمهور و همراهان وی پیش آمد، آسیبی به هیچ ‏یک از حاضران نرساند.

وی تصریح کرد: بالگرد حامل رئیس جمهور امروز در مسیر افتتاح تونل امامزاده هاشم دماوند دچار سانحه شد؛ اما هم ‏اکنون احمدی ‏نژاد و همراهان وی در سلامت کامل هستند و جای هیچ نگرانی نیست.

بالگرد حامل احمدی نژاد و جمعی از مسئولان اجرایی همراه وی، صبح دیروز و در جریان افتتاح پروژه بزرگترین تونل جاده ای کشور در ارتفاعات البرز دچار سانحه شد.

در جریان این حادثه که پیش از افتتاح پروژه و در نزدیکی آن رخ داد به لطف الهی و دعای خیر مردم هیچ گونه آسیبی به رئیس جمهور و همراهانش نرسید و خلبان با مهارت کامل توانست بالگرد را به زمین بنشاند.

بنا بر این گزارش، رئیس جمهور پس از این واقعه ضمن افتتاح بزرگ ترین تونل جاده ای کشور، دستور آغاز عملیات اجرایی سه پروژه جاده ای کشور را صادر کرد و  زمینی راهی تهران شد.

رئیس جمهور و همراهانش هم اکنون در سلامت کامل بوده و بالگرد سانحه دیده نیز برای انجام عملیات   بازسازی در محل حادثه زمین گیر شده است.

منبع: شبکه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *