خانه » سرگرمی » رفتگر میلیونر چینی +عکس

رفتگر میلیونر چینی +عکس

رفتگران چینی از جمله افرادی هستند که حقوق زیادی دریافت نمی کنند و در کل به عنوان بخش ضعیف جامعه شناخته می شوند اما در یکی از شهرهای چین یک رفتگر میلیونر نیز وجود دارد.

«یو یوژن» در دهه ۸۰ میلادی یک کشاورز ساده بود که سبزیجات مختلف برداشت می کرد، ولی بعد از سال ها تلاش توانست یک خانه سه طبقه در روستا برای خودش بسازد.

رفتگر میلیونر چینی +عکس

او بعد از مدتی اتاق های خانه اش را به مسافرانی که مکانی برای اقامت نداشتند با قیمت های پایین اجاره می داد و با پول این اجاره ها توانست خانه های دیگری نیز بسازد. پس از چند سال او توانست در روستا ۳ اپارتمان ۵ طبقه درست کند که همه آنها تقریبا پر بود.

این مسئله باعث شد که پول خوبی گیر خانواده اش بیاید و وضع مالی آنها رو به بهبودی رفت تا اینکه این روزها به یکی از میلیونرهای چین تبدیل شده اند.

او البته در سال ۱۹۹۸ برای اینکه فرزندانش شروع به خرج این پول ها در راه های خلاف نشوند، تصمیم گرفت به یک الگوی مناسب برای آنها تبدیل شود از همین رو برای استخدام در شهرداری اقدام کرد.

رفتگر میلیونر چینی +عکس

از آن سال تا به حال او در شهرداری شهر «Huojiawan» کار می کند و مجبور است روزانه یک خیابان ۳ کیلومتری را کاملا تمیز کند. او مجبور است از ساعت ۳ صبح به مدت ۶ ساعت کار کند.

او که هدف خود را تبدیل شدن به یک الگوی خوب برای فرزندانش می داند این روزها از این شغل خود بسیار لذت می برد و کمک به مردم را یک افتخار بزرگ برای خودش می داند.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *