خانه » اخبار روز » کنایه علی نیکزاد به طرح قالیباف

کنایه علی نیکزاد به طرح قالیباف

وزیر راه و شهرسازی خطاب به کاندایدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت:  آن آقایی که حرف ساخت مسکن در داخل تهران را می زند باید بداند که برای این امر 80 میلیون تومان آورده لازم است در حالیکه امروز برای رقمی همچون پنج میلیون تومان مشکل دارند؛ حال نمی دانم چگونه می خواهید در بافت فرسوده مسکن بسازید؟

علی نیکزاد امروز در مراسم بهره برداری از 21 هزار واحد مسکن مهر استان قزوین، اظهار کرد: شما قضاوت کنید آیا پرداخت 2840 میلیارد تومان وام چهار درصدی قرض الحسنه تورم زاست؟ آیا وام 25 میلیونی تورم زاست؟ ما که از خود دفاعی نداریم اما اگر می خواهید جای رفیعی را فتح کنید، بدانید که با فونداسیون دروغ به نتیجه نمی رسید و اگر هم برسید، ثمری ندارد.

وی گفت: مسکن مهر در واقع گفتمان حضرت امام (ره)، یکی از اصول قانون اساسی است و در عین حال از موارد قانون ساماندهی تولید و عرضه مسکن است اما متأسفانه برخی از افراد این پروژه را زیر سوال می برند.

نیکزاد افزود: ایجاد فضای آموزشی، اداری، امنیتی، صنعتی، خدمات فنی – مهندسی و… از دستاوردهای دولت است. البته یکی از کارهای بزرگی که این دولت انجام داد٬ واگذاری زمین رایگان و احیای سنت قرض الحسنه است که این امور کارآمدی نظام مقدس اسلامی و رضایتمندی مردم از نظام را حاصل می کند.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: امروز 100 کیلومتر راه روستایی و 21 هزار واحد مسکن مهر روی زمین موجود است و من به مطبوعات می گویم که مبادا حرفی بزنید که مبنایی نداشته باشد، این موارد را گفتم تا کسانی که می خواهند رییس قوه مجریه باشند، حرفی بزنند که در شأن آنها باشد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: 21 هزار واحد مسکونی استان قزوین یعنی 21 میلیون و 100 هزار متر مربع واحد ساختمانی احداث شده است اما کسی می گوید این ساختمان ها 20 ساله می خوابد! آنچه احمدی نژاد به ما یاد دادند و از دین آموختیم این است که کار را برای شخص انجام ندهیم و انتظار تشکر نیز نداشته باشیم.

امروز با حضور معاون اول رییس جمهور 21 هزار واحد مسکن مهر در شهرک مهرگان قزوین به بهره برداری رسید که این افتتاح با اعتراضاتی از سوی مرم همراه شد.

همزمان با ورود وزیر راه و شهرسازی و معاون اول رییس جمهور جمعیتی مقابل بلوک مورد بازدید تجمع کرده بودند و هنگام خروج معاون رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی با فریادهایی گفتند ” آنچه دولت وعده داده بود با آنچه امروز شاهد افتتاح آن هستیم متفاوت است، از ساختمان هایی بازدید کنید که کاستی  و نواقص دارند”.

در این میان وزیر راه و شهرسازی چندین بار خواستار آرامش حاضران شد و گفت: بهتر است نماینده ای از طرف خود مشخص کنید تا ایرادهایی را که مد نظرتان است، بگوید تا ما آنها را برطرف کنیم.

علی نیکزاد اظهارکرد: از گذشته ها می گویند “هل جزاء الاحسان الا الاحسان” اما امروز می بینیم آیا پاداش نیکی و زحماتی که کشیده ایم این است؟

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *