خانه » اخبار روز » مقاله مشاور جلیلی و خط و نشان برای ولایتی

مقاله مشاور جلیلی و خط و نشان برای ولایتی

مهدی محمدی که هم اکنون یکی از کارمندان سعید جلیلی در شورای امنیت ملی است در مقاله خود که در وطن امروز منتشر شده است، تحت عنوان تهدیدآمیز «انتخابات فردایی هم دارد» خطاب به ولایتی می نویسد : در مناظره دیروز آنچه از همه تلخ تر بود، این بود که 2 کاندیدا که یکی نماینده رهبر معظم انقلاب در شورایعالی امنیت ملی است و دیگری مشاور ایشان جلوی چشم ملت ایستادند، دشمنی دشمن را نادیده گرفتند و چنان با مردم حرف زدند که گویی مشکلات زندگی و معیشت آنها مربوط به مقاومتی است که در مقابل اجنبی شده است. از آقای روحانی انتظاری نیست. او وقتی از خط سازش دفاع می کند در واقع در حال دفاع از کارنامه خود است ولی آقای ولایتی چهره واقعی خود را آشکار و حرف آن کسانی را تصدیق کرد که می گفتند ایشان اگر بر سر کار بیاید به اصولگرایان بدتر از آن خواهد کرد که اصلاح طلبان کردند.

در آینده اگر دوباره ایران و غرب بر سر میز مذاکره بنشینند- که خواهند نشست- مذاکره کنندگان غربی می توانند به حرف های آقای ولایتی استناد کنند و بگویند که به شهادت همین حرف ها مشکل از مذاکره کنندگان ایرانی است نه آنها، بنابراین چنانکه آقای ولایتی- البته به تلویح- فرموده اند غربی ها هر چه با ما کردند حقمان بوده است.

وی در ادامه مدعی می شود که : مردم ایران می دیدند و می بینند که اینکه پراید گران شده یا در مغازه سر کوچه آنها کره پیدا نمی شود، ربطی به تحریم و مذاکرات ندارد. مساله این است که دولتی سر کار است که 2 سال است کار را زمین گذاشته و به حاشیه مشغول است، بنابراین طبیعی است که ترکیب تحریم و سوء مدیریت چنین بساطی را درست کرده باشد. مردم ایران می دانند آمریکا هنری جز دشمنی ندارد و می دانند این امامزاده این طرف و آن طرف کور کرده اما شفا بعید می دانم داده باشد.

این را هم می دانند که اگر دولت اراده کند و کسانی از داخل پالس تسلیم نفرستند و امکانات کشور تجمیع شود، نه آمریکا و نه بزرگ تر از آمریکا نمی توانند بنشینند و هر روز برای سفره این ملت نقشه های جدید بکشند.

منبع: اعتدال

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. مدیریت محترم سایت چرا همش تبلیغ جلیلی رو میکنید. جلیلی اگه می تونست مدیریت کنه که به سیاست خارجی … نمیزد که صدای ولایتی هم در بیاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *