خانه » دانستنیهای خانواده » روشی مناسب برای تسخیر قلب ها

روشی مناسب برای تسخیر قلب ها

خيلي ها اعتقاد دارند كه عشق فقط يك افسانه است و در دنيايي كه به قول آدم هاي پر مشغله، حتي وقت كافي براي انجام كارهاي ضروري و شخصي وجود ندارد، آيا هنوز مي شود كساني را پيدا كرد كه عاشق باشند؟

 

 وقتي به كسي علاقه داري حتما دوست داري او هم مثل شما همان حس را داشته باشد اما گاهي با همه علاقه و اشتياقي كه به همسر زندگي ات داري متوجه مي شوي آن طرف سكه خيلي خوشايند شما نيست. نه تنها او را به سمت خودت جذب نمي كني بلكه از ميزان عشق و علاقه او نسبت به خودت آگاهي نداري اما نترس چون اگر واقعا تصميم بگيري كه دوباره همراه زندگي ات را عاشق خودت كني، مي تواني اين كار را انجام دهي. در همين لحظه همه مشكلات ارتباطت را فراموش كن و با تمركز، كارهايي كه برايت مي گوييم را انجام بده. معطل نكن!

 

وقتي عشق همه زندگي ات مي شود

مردان حتي آنهايي كه واقعا عاشق يك زن مي شوند تنها بخشي از ذهن و زندگي خود را درگير يك ارتباط مي كنند اما زني كه عاشق شد همه زندگي اش صرف عشقي مي شود كه درگيرش شده است. مگر نمي خواهي همراه و همسرت را عاشق خودت كني؟ پس براي شروع ياد بگير كه كمتر در مورد احساست با يك مرد صحبت كني و اصلا لازم نيست هر احساس و واكنشي كه نسبت به ارتباطت داري را بي پرده برايش بيان كني. شما كارهاي ديگري هم داري كه در كنار عشق به همسرت بايد انجام دهي. شايد اين يك حقيقت تلخ براي خانم ها باشد اما تحقيقات روان شناسان نشان داده، كه هرقدر زنان بيشتر حرف بزنند و از احساس هاي شان صحبت كنند و از همه بدتر همه زندگي شان را وقف عشق به همسر شان كنند، به همان ميزان يك مرد را بيشتر از خودشان دور كرده اند.

 

وقتي مرد ديگر عاشق نيست

محبت يك موضوع 2 طرفه است و تعادل زماني به وجود مي آيد كه شما به همان اندازه اي كه محبت دريافت مي كنيد به همان ميزان هم محبت و عشق هديه بدهيد. هديه خريدن، مهمان كردن همسر تان به شام يا سورپرايزكردن همسر تان اگر از سمت يك مرد باشد خوب و طبيعي است اما اگر اين رفتارها از طرف يك زن به صورت پشت سر هم و هميشگي انجام شود هيچ ارزشي ندارد. چون هديه دادن يك ويژگي مردانه به حساب مي آيد و اگر يك خانم بيش از اندازه اي كه همسرش به او محبت مي كند، به او عشق بورزد دير يا زود مرد زندگي اش را از خود دور مي كند و دكمه عشق يك باره در مرد خاموش مي شود.وقتي يك زن بيش از اندازه به همسرش محبت كند مرد او را مانند مادرش فرض مي كند و يادتان باشد هيچ مردي نمي تواند عاشق مادرش شود بلكه فقط مي تواند دوستش داشته باشد. پس ياد بگير كه در عشق ازهمسرت جلوتر قدم بر نداري. از اينكه مرد زندگي تان براي تان هديه مي خرد يا براي تان وقت مي گذارد شرمنده نشويد و به فكر جبران نباشيد چون مردان با انجام اين كارها احساس قدرت مردانه بيشتري حس مي كنند.

 

قبل از قلب، ذهنش را تسخير كن

در شروع يك آشنايي بهتر است خوب به رفتار و واكنش هاي همسرت دقت كني تا روحيات او را بيشتر بشناسي. از كساني كه او را مي شناسند در مورد سرگرمي ها و سلايقش صحبت كن و نقاط اشتراك خودت و او را كشف كن. به دنبال اين باش كه همسرت از چه چيزي خوشش مي آيد و از چه كارها و رفتارهايي بيزار است. سعي كن شنونده خيلي خوبي براي او باشي چون آدم ها بيشتر جذب كساني مي شوند كه مطمئن باشند حرف هاي شان شنيده و درك مي شود. وقتي به حرف هاي همسرت توجه كني به تدريج شعله يك عشق را در او ايجاد خواهي كرد كه براي هميشه ماندني است. به او نشان بده كه برايش اهميت داري و مهم ترين شخص زندگي ات در او خلاصه مي شود. وقتي با او به رستوراني مي روي و او مشغول صحبت كردن مي شود، هرگز صحبت هايش را قطع نكن حتي اگر تلفن همراهت زنگ خورد، مكالمه همسرت را قطع نكن و با اين كار مطمئن باش كه او را بيشتر به سمت خودت جذب كرده اي.

روشی مناسب برای تسخیر قلب ها

نقاب را بردار

اينكه همان طور باشي كه هستي كار سختي است؟  پس چرا بيشتر اوقات در حال بازي كردن نقشي هستي كه اصلا شباهتي به ويژگي هاي خودت ندارد؟ تا كي مي تواني نقش يك آدم كامل كه هيچ عيب و ايرادي ندارد را بازي كني؟ اگر روزي خسته شدي و ناگهان فشار مدت ها سكوت را روي همسرت خالي كردي، فكر نمي كني با اين كار او را بيشتر شوكه مي كني؟ بدون اينكه ترس از دست دادن همراهت را داشته باشي صادقانه و با جسارت از عقايد و احساس هايت حرف بزن و به او نشان بده كه چه ديدگاهي در مورد او و زندگي ات داري حتي اگر نظرت مخالف ديدگاه هاي او باشد نترس، چون وقتي با قدرت موضع گيري ات را مشخص مي كني و فرياد مي زني كه وجود داري، زيبايي بيشتري را براي همسرت به وجود مي آوري اما اگر يك خانم هستيد بايد يك راز كوچك را هم بداني. بيشتر خانم ها به دليل روحيات خاصي كه دارند در نخستين ملاقات ها همه احساسات خود را بيرون مي ريزند و هرچيزي كه به ذهن شان مي رسد را براي همسر شان بازگو مي كنند. دست نگه داريد، چون شما سال هاي سال فرصت داريد كه در كنار هم زندگي كنيد و از سرگرمي ها و احساسات تان حرف بزنيد. نكته كليدي ما به شما قدري پيچيده بودن است. از روي اين ويژگي به سادگي رد نشويد و سعي كنيد براي مرد زندگي تان قدري مبهم باشيد. بگذاريد او به تدريج كشف تان كند.

 

عشق زوري نيست!

بيشتر زوج ها يكديگر را به دليل نداشتن حس هاي رمانتيك سرزنش مي كنند. جملاتي مثل« توديگر عاشقم نيستي»، «به من احساس داشته باش» جملات متداولي در بين زوج هاي جوان است. اجازه بدهيد كه همسر تان، خودش باشد و از او نخواهيد كه به خاطر خوشايندي شما واكنش هايي را نشان بدهد كه در وجودش نيست. اگر اين فرصت را به همسر تان بدهيد كه نقش خودش را بازي كند، به تدريج مي توانيد با ايجاد فضاي آرامي كه ايجاد كرده ايد، عشق را هم بين خودتان به وجود بياوريد.

 

كنترل نامحسوس يادت نره

كيفيت ارتباط با همسرت را بالا ببر و طوري رفتار كن كه او خيالش راحت باشد كه در شرايط سخت و زمان هايي كه به شما نياز دارد، در كنارش هستي. اگر مي خواهي همسرت را تحت كنترل داشته باشي و مراقب رفتارهايش هستي، بايد طوري ماهرانه اين كار را انجام دهي كه او حس نكند. اين احساس را در همسرت به وجود بياور كه بودن با او براي شما همراه با لذت و آرامش است و وقتي همسرت مطمئن شد كه وجودش موجب آرامش شماست، به تدريج عشق خودش را به شما نشان خواهد داد. در اين بين تعريف كردن، خيلي مي تواند به بهتر شدن ارتباط تان كمك كند. يادتان باشد تعريف و تمجيد صرفا از سمت مردان نيست. همانطور كه يك خانم از تعريف همسرش راضي مي شود يك مرد هم با تعريف و تحسين همسرش انرژي بيشتري دريافت مي كند و بله! درست حدس زديد! با تعريف همسر تان عاشق تر مي شود.

 

فقط خودت بودن كافي نيست

اينكه در حال حاضر چه ظاهري داري يا در چه جايگاه اجتماعي قرار داري مهم نيست! مهم ترين چيز اين است كه چه طرز فكري در مورد خودت داري. وقتي در مورد خودت اعتماد به نفس كافي داشته باشي و با شجاعت ديدگاه ها و علایقت را مطرح كني، همسرت را مجذوب خودت مي كني. بايد بداني نقاط قوت و ضعفت كجاست و يك نكته مهم اين كه كمي شوخ طبعي را چاشني ارتباطت كن. اين ويژگي مردانه يا زنانه نيست و همه افراد از هم صحبتي با كساني كه شوخ طبع هستند، لذت مي برند به خصوص اگر آن فرد همسر زندگي شان باشد، شادي و عشق بيشتري را تجربه خواهند كرد اما زياد خنديدن هم خيلي خوب نيست و زيبايي شما را از بين خواهد برد. عشق منتظر شماست اما براي رسيدن به زيباترين هديه هستي بايد قدري بيشتر تلاش كرد. اين يك راه يكطرفه نيست. يادت باشد!

منبع:مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.