خانه » اخبار روز » قلعه‌ نویی: 90 را تحریم نکرده‌ ام

قلعه‌ نویی: 90 را تحریم نکرده‌ ام

خبرگزاری ایسنا: سرمربی استقلال تهران مهم ترین دلیل پیروزی تیمش را تجربه بالا عنوان کرد.

امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از بازی تیمش با گهر دورود از دور یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: در 32 – 31 سالی که در فوتبال فعالیت دارم، به جرات می گویم، امروز یکی از قشنگ ترین روزهایم در فوتبال بود و جا دارد از تک تک عزیزانی که برای فراهم کردن شرایط بازی تلاش کردند، تشکر کنم. با این  که میزبان بازنده و از دور رقابت ها حذف شد اما به هیچ عنوان فحاشی از تماشاگران ندیدیم. این یک کار فرهنگی است و امیدوارم در سایر ورزشگاه ها هم شاهد این گونه رفتارها باشیم.

وی با بیان این که امروز، روز پیروزی مردم لرستان به ویژه دورود بود، عنوان کرد: لیاقت این مردم بسیار بیشتر از این هاست و باید یک استادیوم خوب و هتل مناسب برای آنها احداث شود تا بتوانند میزبانی بهتری داشته باشند. حق این مردم است که سایر بازی ها را هم از نزدیک تماشا کنند و آرزوی قلبی من این است که گهر در لیگ برتر بماند.

قلعه نویی در ادامه صحبت هایش گفت: زمین لغزنده کیفیت بازی استقلال را پایین آورده بود ولی در نیمه دوم حاکم میدان بودیم و یکی از عامل های برد ما تجربه بالا بود.

او درباره بازی دادن به ایمان موسوی که تک گل بازی را به ثمر رساند، گفت: اگر دیروز بازی می کردیم، ایمان فیکس نبود، چون دو روز است که به جمع ما اضافه شده است اما وقتی امروز کیفیت زمین را دیدم، به برهانی استراحت دادم و موسوی را که قدرتی تر است، بازی  دادم که خوشبختانه تک گل پیروزی بخش ما را هم به ثمر رساند.

وی با بیان این که برنامه 90 را تحریم نکرده  است، بیان کرد: به خبرنگار این برنامه قبل از یکی از تمرین های تیم گفتم که مصاحبه نمی کنم و به هیچ عنوان از کلمه تحریم استفاده نکردم. البته معتقدم 90 برنامه ی خوبی است که مجری خوبی هم دارد اما چند تا ایراد دارد که امیدوارم آنها را رفع کنند. روبه رو قرار دادن چند مدیر و یا چند بازیکن به حال فوتبال ما کمکی نمی کند.

قلعه نویی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا که اگر هفته گذشته در نظرسنجی برنامه 90 شرکت می کردید، به خودتان رای می دادید، گفت: به هیچ عنوان به خودم رای نمی دادم.

وی اضافه کرد: سازمان لیگ باید نیم فصل دوم با برگزاری دیدارهای گهر در شهر دورود موافقت کند و اگر این کار را نکند، کم لطفی کرده است. وقتی استقلال می آید و هیچ مشکلی پیش نمی آید، چرا سایر تیم ها به این شهر نیایند؟ افتخار می کنیم اولین تیم لیگ برتری بودیم که به اینجا آمدیم. امیدوارم روند میزبانی گهر ادامه داشته باشد.

قلعه نویی درباره مشکلش با مایلی کهن گفت: ایشان استاد بنده هستند. گاهی در خانواده اتفاقاتی رخ می دهد که این طبیعی است. همین که با یک سری بازیکن جوان آمده و در این شرایط هدایت گهر را بر عهده گرفته، جای تقدیر و تشکر دارد.

وی درباره اضافه شدن مجیدی به تیم نیز گفت: فرهاد جزو سرمایه های استقلال است که قرار است بیاید به تیم کمک کند. شاید لازم نباشد که این کمک در زمین بازی باشد ولی امروز با تیم قراردادش را ثبت می کند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.