خانه » سرگرمی » فـال روزانه 1391/10/03

فـال روزانه 1391/10/03

فال روزانه متولدینفروردین

 حالتان حسابی خوب است و متوجه خواهید شد که نباید خیلی منطقی با مسایل برخورد کنید. بد نیست کمی همچون انسان های احساساتی باشید که پیش از انجام هرکاری، آن را با همه وجود حس می کنند. در مورد مشکلات خودبا دیگران صحبت کنید.

پیش بینی روابط شما: انرژی های امروز شما را به داشتن رابطه رمانتیک جدیدی سوق می دهند. البته انتظار یک بعدازظهر خیلی رویایی را نداشته باشید. امروز صحبت های خیلی معمولی با هم خواهید داشت. اما با این حال، باز هم تمایل به دیدار یکدیگر دارید و این دیدار میسر خواهد شد.

پیش بینی شغل شما: درست زمانی که احساس می کنید پروژه کاری شما تمام شده است، یک مساله جدید پیش می آید که خلاف آن را ثابت می کند. هنوز کارهای بسیاری برای انجام وجود دارند. مراقب جزئیات کار خود باشید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز فکرتان حسابی مشغول است و صداهای مغزتان بلندتر از هر زمان دیگر است. بهتر است کمی به مغز خود استراحت بدهید و سعی کنید به جای فکر کردن، بیشتر احساس کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز فکر و برنامه های زیادی در سر دارید. شما و فرد مورد علاقه تان بیشتر دوست دارید بنشینید و فکرتان را روی هم بریزید تا کار خلاقانه ای انجام دهید. اگر از وضعیت کنونی خسته شده اید، ممکن است هر دوی شما دوست داشته باشید با فرد دیگری نیز صحبت کنید، شاید در این مورد بتواند به شما کمک کند.

پیش بینی شغل شما: کمی شوخی و سرگرمی به کار خود اضافه کنید. فقط به این دلیل که شغل مهمی دارید، نباید محیط را برای خود خیلی خسته کننده و تکراری کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

روز بسیار خوبی در پیش دارید. امروز همه چیز خیلی بهتر از تصورات شما پیش خواهد رفت. البته هستند مردمی که شاید بخواهند شما را در مسیر کارهایی که انجام می دهید کمی اذیت کنند. اما بدون ترس همه تلاش خود را بکنید تا روز خوبی را برای خود رقم بزنید.

پیش بینی روابط شما: اگر به دنبال یک رابطه عاشقانه می گردید باید بدانید که امروز این فرصت را پیدا خواهید کرد تا با فردی روبه رو شوید که علاقه دارید بیشتر در مورد او بدانید. امروز همچنین دوست دارید فهرستی از همه افرادی که فکر می کنید مناسب رابطه بیشتر با شما هستند، تهیه کنید.

پیش بینی شغل شما: امروز دیگران از سرعت عمل و کارایی بالای شما شگفت زده خواهند شد. با اینکه شرایط چدان ثابت و پایدار نیست اما شما با اطمینان و زرنگی زیاد کارهای خود را پیش خواهید برد. به همین دلیل شاید دیگران دوست داشته باشند کمی شما ر انصیحت کنند اما شما نفر اول این بازی هستید و بی توجه به آنها کارتان را ادامه دهید.

فال روزانه متولدین تیر

مراقب حرف هایی که به دیگران می زنید، باشید. شاید طرز بیان شما دیگران ر ا آزرده کند و آنها درک درستی از منظور شما نداشته باشند. کمی به کارهای خود فکر کنید. سعی کنید پیش از بیان هر چیزی ابتدا خوب به نتیجه آن فکر کنید. شاید کمی ترسیده باشید اما مطمئن باشید به زودی از این شرایط بیرون خواهید آمد.

پیش بینی روابط شما: امروز بهترین زمان برای قرار گذاشتن با فردی جدید است. مکالمه های امروز به طور باورنکردنی خیلی خوب پیش خواهند رفت. شما امروز نه تنها یک فرد جدید را در زندگی خود خواهید شناخت، بلکه درک بهتر و بیشتری نیز نسبت به احساسات و عواطف خود پیدا خواهید کرد.

پیش بینی شغل شما: مردم قدرت فکرخوانی ندارند. آنها نمی توانند فکر شما را بخوانند مگر اینکه خودتان در مورد آن صحبت کنید. همیشه منتظر این نباشید که دیگران برای شما تصمیم بگیرند. شما حرف های مهمی برای گفتن دارید پس اعتماد به نفس بیان آن را پیدا کنید و بگویید چه در سر دارید.

فال روزانه متولدین مرداد

 

 

 

امروز همان روزی است که مدت ها منتظر آن بودید. مطمئن باشید که صبر و متانت کافی برای بیان صحبت هایتان در هر شرایطی را دارید. بعلاوه، اگر چیزی هست که نیاز به حل و فصل دارد امروز بهترین زمان برای این کار است. مردم امروز احترام زیادی برای شخصیت آرام و نجیب شما قایل هستند.

پیش بینی روابط شما: امروز با فردی خاص قرار ملاقات خواهید گذاشت. البته شما همیشه اینگونه عمل نمی کنید و تا زمانیکه فردی را به خوبی نشناسید، او را دعوت نمی کنید و عموما منتظر می مانید تا از شما دعوت شود. اما این بار این جرات و بی باکی را دارید تا قرا ملاقاتی را ترتیب دهید. از این کار هم پشیمان نخواهید شد.

پیش بینی شغل شما: امروز می توانید مشکلات خود را با حرف زدن با دیگران حل و فصل کنید. همه چیزهایی که شما را ناراحت می کند را با دیگران در میان بگذارید و اجازه ندهید روی هم جمع شوند. امروز می توانید به راحتی با حرف زدن باری از روی دوش خود بردارید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز چیزی شما را مجبور به انجام کاری می کند. احساس بیقراری می کنید به طوری که دوست دارید همه چیز را رها کنید و بروید. شاید احساسات شکننده تان، شما را مجبور به انجام هر کاری می کنند. این رابدانید که سرنوشت شما در قلب شماست. تقریبا همه ما دوران بدخلق و دمدمی مزاج بودن را تجربه می کنیم و شما هم از این اصل مستثنا نیستید.

پیش بینی روابط شما: امروز باید روی صحبت کردن خود کمی کار کنید. برای جلب نظر فردی که دوستش دارید باید چند موضوع گفت و گوی جالب پیدا کنید. شاید لازم باشد چند کتاب خوب در این زمینه مطالعه کنید. امروز بیشتر از اینکه عاشق هم شوید، ممکن است عاشق طرز فکر و ذکاوت یکدیگر بشوید.

پیش بینی شغل شما: امرو با کمی خودداری می توانید چیزهای جدیدی از دیگران بیاموزید. سعی کنید یاد بگیرید چند کار را به طور همزمان انجام دهید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز بیش از هر زمان دیگری روی احساسات خود کنترل دارید. سعی کنید تعادل به وجود آورید و از مسایلی که دیگران را می ترساند اجتناب کنید. مردم زمانی که شما همچون یک قایق نجات در دریای متلاطم عمل کنید، جذب شما می شوند. حساسیت بالایی دارید و می توانید بلافاصله خود را با هر شرایطی وفق دهید..

پیش بینی روابط شما: امروز در مسیر خواسته های خود حرکت خواهید کرد. اگر به دنبال ویژگی های خاصی در نامزد خود می گردید، امروز بهترین زمان برای فهرست کردن آنهاست. امروز به دنبال رابطه ای عمیق و دیرپا هستید که به این زودی ها تمام نشود.

پیش بینی شغل شما: احساس خوبی دارید. هیچ چیز نمی تواند این حس شما را از بین ببرد. اعتماد به نفس خوبی دارید و می دانید چگونه به خواسته های خود برسید. همه چیز سرجای خودش است.

فال روزانه متولدین آبان

امروز همه چیز کمی ابری به نظر می رسد. شاید لازم باشد قبل از ارتباط برقرار کردن با دیگران، اصلاحاتی روی رفتار خود داشته باشید. از این موقعیت برای فکر کردن در مورد چیزهایی که در حالت عادی به آنها فکر نمی کنید، استفاده کنید. به مسایل خود از دید یک انسان دیگر نگاه کنید. شاید بد نباشد در خانه بمانید و استراحت کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز این فرصت را دارید تا با فرد مورد علاقه خود وارد گفت و گو شوید. با صحبت کردن با یکدیگر به این نتیجه می رسید که چقدر با هم تفاهم دارید و دوست دارید تا این رابطه عمیق تر شود و دوام زیادی داشته باشد.

پیش بینی شغل شما: امروز دوست دارید به روش خود کارهایتان را انجام دهید و کاری به کار دیگران ندارید. اما بهتر است حواستان به اطراف باشد و ببینید دیگران چه می گویند. شاید از آنها چیزی آموختید.

 

 

 

 

فال روزانه متولدین آذر

سعی کنید به همه چیز بد و منفی نگاه نکنید. روی چیزهای مثبت تمرکز کنید. شاید بتوانید از دیگران چیزهای جدیدی یاد بگیرید. در نظر داشته باشید که همه چیز مسابقه نیست که شما بخواهید آن را به خط پایان برسانید. از موقعیتی که دارید لذت ببرید. اگر در جایگاه خود رضایت مندی لازم را دارید، لازم نیست به کار دیگری روی بیاورید.

پیش بینی روابط شما:همه تلاش خود را می کنید تا نظر فرد مورد علاقه تان را جلب کنید. البته احتمالا مجبور خواهید شد تا او را متقاعد کنید که واقعا و عمیقا به او علاقه مند هستید. اگر فکر می کنید که این کار چندان آسان نیست بهتر است پیش از شروع این رابطه، دوباره به آینده آن خوب فکر کنید.

پیش بینی شغل شما: سعی کنید همه کارهای خود را به خوبی به پایان برسانید. شاید حرف زدن و چت کردن با دیگران برایتان جالب باشد اما فرصت خود را برای انجام کارهایتان از دست خواهید داد. خودتان را در این دام گرفتار نکنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز جلوی زبان خود رابگیرید. دلیلی برای زخم زبان زدن وجود ندارد. شاید امروز کمی دمدمی مزاج باشید. بهتر است به جای انکار کردن احساسات خود، به آنها توجه کنید. شاید حرفی برای گفتن داشته باشند.

پیش بینی روابط شما: رابطه شما به سمت جدیدی پیش خواهد رفت. مردم دیگر دوست ندارند که به قول های زیاد شما اعتماد کنند. فردی که در حال حاضر با او در رابطه هستید، از شما انتظار دارد مثل حرف هایی که می زنید خوب باشید. پس سعی کنید همان طور باشید که او انتظار دارد.

پیش بینی شغل شما: خیلی همه چیز را جدی نگیرید. اگر کمی نرمش از خود نشان دهید، روزتان هم به خوبی سپری خواهد شد. اما تا زمانیکه بخواهید همه چیز به عالی ترین شکل ممکن پیش برود، ممکن است سردرد بگیرید و ناامید شوید.

فال روزانه متولدین بهمن

فکرهای شما امروز کاملا واضح هستند و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز همه کارهای خود را به خوبی انجام خواهید داد. سعی کنید خودتان باشید و دیگران را با افکار خود همراستا کنید. دلیلی وجود ندارد که خود واقعیتان را از دیگران پنهان کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز در رابطه عاشقانه خود بسیار موفق خواهید بود. اگر خیلی مته به خشخاش نگذارید و رفتاری معقول داشته باشید، امروز را بهترین زمان برای رابطه و عشق خود خواهید یافت. هر دوی شما در یک فاز فکری قرار دارید و می توانید یک تیم دونفره بسیار عالی تشکیل دهید.

پیش بینی شغل شما: در حالیکه دیگران روز خود را به بطالت می گذرانند، شما امروز بسیار فعال و مفید هستید. چیز های زیادی در چنته دارید و می توانید همه کارها را به خوبی انجام دهید. مغزتان امروز خیلی خوب کار می کند.

 

فال روزانه متولدین اسفند

امروز به حرف اطرافیان گوش کنید. بهترین کار این است که موقعیت های پیش آمده را به خوبی درک کنید. راه های رسیدن به موفقیت همیشه مشخص نیستند اما سعی کنید نشانه های لازم را در این مسیر پیدا کنید. شما شهامت و قدرت روحی لازم برای دنبال کردن اتفاقات را دارید، پس از آن استفاده کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز مکالمات چندان جالبی با نامزد خود نخواهید داشت و ممکن است او را از دست بدهید. حواستان را جمع کنید.

پیش بینی شغل شما: امروز با فردی که وقت شما را به دلیل مسایل بی اهمیت هدر می دهد، نزاعی خواهید داشت. افکار بیهوده، کار کردن را برایتان سخت تر می کنند. از آنها دوری کنید و مراقب اتفاقاتی باشید که برایتان رخ می دهند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *