خانه » اخبار روز » اسارت دختر جوان در طویله برادر خواستگارش! + عکس

اسارت دختر جوان در طویله برادر خواستگارش! + عکس

دختر جوان که از سوی خواستگارش ربوده شده بود و در طویله نگهداری می شد، در کمتر از 5 ساعت آزاد شد.  روز 19 خردادماه سال جاری خانواده ای نگران به کلانتری مرکزی شهر خواف در خراسان رضوی رفتند و از ماجرای ناپدید شدن دختر جوانشان خبر دادند. خیلی زود تیمی از پلیس آگاهی خراسان رضوی برای افشای راز گم شدن دختر 31 ساله وارد عمل شدند.

در گام نخست کارآگاهان پی بردند که دختر جوان هیچ اختلافی با خانواده اش نداشته و روز حادثه برای خرید از خانه خارج شده و دیگر باز نگشته است. در این مرحله کارآگاهان که با سرنوشت مرموز دختر جوان روبه رو بودند، خانواده اش را تحت بازجویی قرار دادند که مشخص شد چندی پیش پسر جوانی به نام «محمد» 31 ساله به خواستگاری دختر خانواده شان رفته و در برابر اصرارهای «محمد» برای ازدواج با سکینه خانواده اش جواب رد داده اند.با به دست آمدن این سرنخ خیلی زود کارآگاهان، جوان خواستگار را تحت بازجویی قرار دادند.

درحالی که «محمد» زن و 4 بچه دارد خود را بی گناه می دانست اما زمانی که در بازجویی ها شروع به تناقض گویی کرد به ناچار لب به اعتراف گشود.مرد خواستگار در ادعاهایش گفت: چون علاقه زیادی به او دارم به خواستگاری اش رفتم و زمانی که جواب رد شنیدم تصمیم به گروکشی گرفتم و با همدستی دوستم ناصر، سکینه را که برای خرید از خانه خارج شده بود دزدیده و به شهر نشتیفان بردیم.

با این اعترافات، کارآگاهان خیلی زود و در کمتر از 5 ساعت توانستند سکینه را که در طویله خانه برادر «محمد» زندانی شده بود ردزنی کنند.ماموران زمانی که برای آزادی دختر جوان وارد عمل شدند «ناصر» همدست مرد خواستگار را نیز در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ محمد یزدانی، رئیس پلیس شهر خواف به شوک گفت: در این عملیات 5 ساعت دختر جوان از دست ربایندگان آزاد شد و در تجسس ها مشخص شد که برادر «محمد» از زندانی شدن «سکینه» اطلاع نداشته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *