خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » گریه هانیه توسلی در همایش سیاسی عارف و روحانی +تصاویر

گریه هانیه توسلی در همایش سیاسی عارف و روحانی +تصاویر

صحبت های بهزاد فراهانی در همایش تقدیر از عارف حمایت از روحانی اشک هانیه توسلی را درآورد و او وقتی با شاتر عکاسان مواجه شد، به کار آنها اعتراض کرد و خواست که از او عکس نگیرند.

همایش «تقدیر از عارف، حمایت از روحانی» عصر دوشنبه در هتل پنج ستاره اسپیناس تهران برگزار شد.

بهزاد فراهانی در همایش تقدیر از عارف حمایت از روحانی که عصر دیروز دوشنبه 3 تیرماه 92 در هتل اسپیناس تهران برگزار شد گفت: ما طلبکار آقای دکتر روحانی نیستیم بلکه ما درس آموختگان فرزانه گرانقدری چون دکتر سید محمد خاتمی هستیم.

گریه هانیه توسلی در همایش سیاسی عارف و روحانی +تصاویر

گریه هانیه توسلی در همایش سیاسی عارف و روحانی +تصاویر

وی با اشاره به اینکه هیچ لایه اجتماعی به اندازه هنرمندان آسیب ندیده است گفت: من به عنوان یکی از اعضای شوراهای مردمی تمایل دارم دغدغه های جامعه هنرمندان را که با مردم نیز درگیر هستند در اینجا بیان کنم.

گریه هانیه توسلی در همایش سیاسی عارف و روحانی +تصاویر

گریه هانیه توسلی در همایش سیاسی عارف و روحانی +تصاویر

فراهانی با اظهار اینکه عصر سانسور تمام شده است گفت: باید این پدیده ضد قانون اساسی یعنی سانسور را از میان برداشت موضوعی که حتی نسبت به فردوسی و سعدی که بزرگان ادبیات ما هستند سانسور را اعمال می شود.

وی با بیان اینکه من هر ۵ سال یکبار می توانم تئاتر برگزار کنم گفت: من از آقای روحانی و خاتمی می خواهم اگر مدیری بر ما می گمارند مدیری از جنس خودمان و از جنس خانواده و قبیله خودمان باشد.

فراهانی با اظهار اینکه هنرمندان امنیت شغلی ندارند افزود: با وجود اینکه ما همه خط قرمزها را رعایت می کنیم نباید اینقدر تنگناها در کارهای هنری وجود داشته باشد.

این هنرمندان تئاتر و سینما با بیان اینکه هنر حاکم فرموده دیگر هنر نیست بیان کرد: شغل ما هنوز در مجلس و وزارت کار به عنوان شغل رسمی به رسمیت شناخته نشده است.

فراهانی ادامه داد: ضرورت دارد که شغل هنرمندان به عنوان شغل رسمی به رسمیت شناخته شود و به هنرمندان بعد از سن ۶۰ سال مستمری داده شود.

در این همایش علاوه بر برخی چهره های جریان اصلاحات همچون محمدرضا خاتمی، مجید انصاری، صادق زیباکلام، افراد دیگری نیز ازجمله مسعود پزشکیان، پرویز کاظمی، مرتضی طلایی، محمدرضا نعمت زاده، جعفر توفیقی، محمد نوری زاد و برخی نمایندگان اصلاح طلب ادوار حضور داشتند.

حضور برخی بازیگران همچون هانیه توسلی، لادن مستوفی، امیر جعفری، بهزاد فراهانی، رضا بنفشه خواه از حاشیه های این همایش بود.

هانیه توسلی که در حین سخنرانی بهزاد فراهانی به گریه افتاده بود، وقتی با شاتر عکاسان مواجه شد، به کار آنها اعتراض کرد و خواست که از او عکس نگیرند.

در پایان مراسم برخی حضار با چهره های اصلاح طلب عکس یادگاری انداختند.

منبع: خبرگزاری ایسنا – خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

 1. نمیگم طرفداری گلشیفته رو میکنم چون واقعا کارش تاسف اوره اما من به خودم این اجازه رو نمیدم که در موردش قضاوت کنم خدا به هر کسی این اجازه رو داده که راهشو خودش انتخاب کنه گلشیفته خوشبختی خودشو تو این کار دیده پس ما هیچ دخالتی نمیتوینم بکنیم امیدوارم از این کارهاش پشیمون نشه

 2. khayli rast mige dokhtare rdspi v kesafatesho jam konei

 3. فراهانی این وسط چی میگه مثلا خیلی به فکر هنر وهنرمنده ؟!!!! با اون دخترش که با هنرنمایی هاش آبرومون رو برد مستمری هم میخواد پر رووووو یکی نیست بگه برو دخترتو آدم کن.

 4. باهمه دوستان موافقم،گلشسیفته اگر عقده خیلیا رو هم داشت بالاخره ابروی خودش رفت نه کس دیگه،باورکنید هنرمندای دیگه هم از این کارش تاسف خوردن.

 5. واقعا متاسفم که اینقدر به اقای فراهانی رو دادند که بذارن همچین حرفایی بزنن.اقای ادعای غیرت راست میگی دخترتو جمع کن ابرویی برامون نذاشته

 6. اقای فراهانی خیلی حرف خوبی زدند اصلا به هنرمندا بها داده نمیشه چرا باید فیلم ترکی طرفدار داشته باشه چون قدر بازیگراشونو میدونن گلی هم لابد از یه چیزایی خسته شده بود که زد به سیم اخر

 7. واقعا باید برای کسانی که فراهانی اشکش برای انها در اید تاسف خورد فراهانی راست میگه غیرت داره بره دختر کثافتش رو جمع کنه

 8. شعبان اسماعیل زاده

  فراهانی لابد ازادی کارای دختر هنرمندش گلشیفته تو ایرانو میخواد
  واللا قدیما مرئم کمی خجالت میکشیدن
  بابای باغیرتیه

 9. کور کور را می جوید آب گودالی را

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *