خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » علیرضا داوود نژاد: تبلیغ قاچاقچیان در شبکه جم تی‌‌ وی

علیرضا داوود نژاد: تبلیغ قاچاقچیان در شبکه جم تی‌‌ وی

علیرضا داوودنژاد کارگردان قدیمی سینمای ایران به تازگی با نگارش یادداشتی درباره پدیده قاچاق، قاچاق را در هر نوعش امری مذموم دانسته، از قاچاق مواد مخدر گرفته تا قاچاق فیلم.

متن کامل یادداشت داوودنژاد را در ادامه می خوانید:

علیرضا داوود نژاد: تبلیغ قاچاقچیان در شبکه جم تی‌‌ وی

سنگها بسته و سگها آزاد

نکته این است که انرژی جوان ما که باید صرف ابداع و خلاقیت و ساختن شود، دارد با اعتیاد می سوزد. موضوع قاچاق در ایران عجیب و غریب است. از مواد مخدر تا فیلم قاچاق می شود. همین الان دارند فیلم های ما را می دزدند و قاچاق می کنند.

شبکه تلویزیونی جم تی وی دارد هر شب فیلم ها و سریال های خارجی را به زبان فارسی پخش می کند و تلفن قاچاقچیان در این شبکه زیرنویس می شود، قاچاقچیانی که همه جور کالا را قاچاق می کنند.

انگار قاچاق به یک شغل مشروع تبدیل شده است، از کالا گرفته تا فیلم و مواد مخدر، گویا قاچاق یک روش زندگی و کسب و کار است. به نظر نمی رسد که قصدی هم برای برخورد جدی با این موضوع وجود داشته باشد. دارند دارایی های ما را می برند و فیلم های ما را می دزدند و نمایش می دهند و کاری از ما برنمی آید.

فیلم می سازیم درباره گسترش قاچاق و مصرف مواد مخدر در بین جوانان و ما را سرکوب می کنند و فیلمی که می توانست در منطقه به نمایش عمومی درآید، پرونده اش بسته می شود.

قاچاق در کشور ما به سادگی انجام می شود و قاچاقچیان برای خودشان شبکه تلویزیونی دارند؛ حتما دارند کار فرهنگی می کنند! و حتما توانسته اند، تولیدکنندگان داخلی را عاجز کنند. گویا قرار است، سنگ ها بسته بمانند و سگ ها آزاد بگردند.

منبع: روزنامه اعتماد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *