خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » اولین اقدام محمد رویانیان پس از بازگشت دوباره

اولین اقدام محمد رویانیان پس از بازگشت دوباره

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از ابقا در پست خود، امروز جلسه ای را در محل باشگاه پرسپولیس با معاونانش برگزار کرد. محمد رویانیان امروز در محل باشگاه پرسپولیس با قائم مقام و چند تن از معاونان خود نشست هماهنگی را برگزار کرد.

بهروز منتقمی در ارتباط با نتایج این جلسه گفت: با توجه به برنامه ها و پروژه های گوناگون که در دست اقدام است، سفر اخیر مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به روسیه برای مذاکره با باشگاه روبین کازان و با توجه به روند آماده سازی تیم پرسپولیس، آقای رویانیان جلسات مختلفی را تشکیل می دهند که نشست امروز از جمله آنها بود تا برای پیگیری امور هماهنگی های لازم بین بخش های مختلف بوجود آید.

قائم مقام پرسپولیس ادامه داد: مدیریت باشگاه پرسپولیس پیشرفت کارها در هر دو بخش امور تیم و امور زیربنایی، توسعه ای و پایه ای را مد نظر دارند. در بخش مربوط به تیم همه تدابیر و امکانات لازم از قبیل جذب سرمربی، جذب بازیکنان پس از گزینش سرمربی، شروع تمرینات در زمان مناسب، امکانات اردویی و سایر موارد تهیه شده یا در دست اقدام است. در امور زیربنایی و اقتصادی هم پروژه های گوناگونی دنبال می شوند که همه این موارد با حساسیت از سوی مدیریت باشگاه دنبال می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.