خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » علی دایی: به والیبال ایران افتخار می کنم

علی دایی: به والیبال ایران افتخار می کنم

پس از برد حماسي تيم ملي واليبال ايران در برابر ايتاليا، اسطوره فوتبال ايران هم لب به تحسين ملي پوشان واليبال ايران باز كرد. علي دايي كه معمولا درباره اتفاقات روز ورزش ايران صحبت مي كند، اين بار پس از تمرين روز گذشته پرسپوليس در دايره خبرنگاران حاضر شد و در توصيف اوضاع و احوال مديريتي باشگاه پرسپوليس گفت:« اگر قرار باشد ما یک سال و نیم هزینه کنیم که یک مدیر غیرورزشی به فوتبال بیاید و با چند و چون آن آشنا شود و بعد او را برداریم این کار اشتباهی است.

ضمن اینکه به زودي دور جديد كارش را شروع مي كند و احتمال تغییر مجدد در مدیریت باشگاه وجود دارد.» علي دايي برد تاريخي تيم ملي در قلب اروپا را نتيجه ثبات مديريتي در واليبال دانست و گفت:«در همه جای دنیا این ثبات مدیریت است که به موفقیت باشگاه ها کمک می کند. من می توانم برای شما یک مثال بزنم. تیم ملی والیبال ما که توانست ایتالیا را در زمین خودش شکست دهد و اين موفقيت بزرگ به خاطر ثباتی بود که در این رشته از زمان یزدانی خرم وجود داشت و حالا ما نتیجه  این ثبات را می بینیم. من به نوبه  خودم از پیروزی تیم ملی والیبال خوشحال شدم و به اين تيم افتخار می کنم.ما باید در فوتبال هم به مدیران 4-5 سال وقت دهیم تا برنامه های خود را پیاده کنند. مخصوصا در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس که هواداران زیادی دارد. ما نباید دعواهای سیاسی مان را وارد ورزش کنیم و وزیر ورزش جدید باید درباره  این موضوع تصمیم  بگيرد.»

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

بدون دیدگاه

  1. manam b nobe khodam b iraniya tabrik miham .ali bood ishala hamishe movaffagh bashan .dam aghay daeeam garmmmmmmmmmmmmmmm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.