پنج شنبه 16 اردیبهشت 1400
خانه » گوناگون » اجبار دختر 15 ساله به ارتباط نامشروع با ده ها مرد +عکس

اجبار دختر 15 ساله به ارتباط نامشروع با ده ها مرد +عکس

به گزارش پلیس تگزاس در پی شکایت والدین یک دختر 15 ساله در تگزاس آمریکا از دبیر یک دبیرستان در مورد ربوده شدن دخترشان توسط وی خواستار دستگیری وی شدند.

به گزارش فاکس نیوز، جسیکا آنجل 15 ساله دانش آموز یک دبیرستان در تگزاس آمریکا با وعده های واهی دبیر دبیرستان وی از خانه و خانواده اش متواری کرد.

به گفته پدر و مادر این نوجوان به نقل از این خبرگزاری “جرمی فارست” دبیر ریاضی این مدرسه فرزندشان را ربوده است و باید دستگیر شود.

جرمی فارست دبیر ریاضی 38 ساله این دبیرستان پس از برقراری یک رابطه نامشروع با جسیکا از او خواست تا خانه خود را ترک کند و همراه وی به نیویورک برای آینده ای درخشان همراه شود.

اجبار دختر 15 ساله به ارتباط نامشروع با ده ها مرد +عکس

پس از گذشت دو ماه از جسیکا در حالی که آثار کبودی بر روی صورت و بدنش مشاهده می شد با ظاهری آشفته به منزل بازگشت و والدین خود را شگفت زده کرد.

جسیکا آنجل پرده از هویت فرهنگی وی برداشت و در اداره پلیس همه چیز را برای افسر پلیس آندره ینکسون بازگو کرد.

جسیکا اظهار داشت: که از وی سوء استفاده جنسی می کرد و او را وارد می کرد تا با ده ها دیگر در قبال دریافت پول رابطه برقرار کند او مدت 56 روز در اسارت جرمی فارست بود و حتی در بعضی موارد هنگامی که وی بر اثر خوردن مشروبات از حالت طبیعی خارج می شد وی را مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار می داد.

به گزارش پزشک قانونی اثار ضرب و شتم و شکنجه بر روی بدن وی که با سیگار سوخته شده بود تایید و تحویل مقامات قضایی دادگاه داده شد.

پس از عملیات موفق آمیز پلیس شب گذشته توانستند او را در حالی که در حالت غیر عادی بود هنگام بازگشت به منزل مخوف خود بازداشت کردند.

پس از بررسی پرونده وی، چند سابقه تجاوز به کودکان 5 سال در فرانسه داشته است. دادگاه فارست هفته آینده به صورت علنی در دادگاهی در تگزاس برگزار خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

بدون دیدگاه

  1. كوتاه

  2. عليرضا جواديان

    شيطان

  3. دم هرچى بچه بامرامه گرررررررررررررم

  4. واقعا پستن

  5. دوستان اصصصصصصلا ناراحت نباشین از وقتی که توهمین ایران خودمون برنامه لاین و وایبر و تانگو و واتس آپ و نميدونم چه کوفت و زهرماری شروع شده از همه ی کشورها بد بد تر شدیم

  6. ایت معلم رو باید اول سوزوند بعدش اعدام و بعدش حبس موبد گذاشت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *