خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » خوابیدن یک پیرمرد جلوی ماشین علی دایی! +عکس

خوابیدن یک پیرمرد جلوی ماشین علی دایی! +عکس

در پایان تمرین دیروز پرسپولیس اتفاق عجیبی افتاد که برای دقایقی خیابان ورزشگاه درفشی فر را با ترافیک مواجه کرد. در حالی که علی دایی با خودروی خود قصد داشت از درفشی فر خارج شود دو، سه هوادار قصد داشتند با او عکس بگیرند اما دایی گفت عجله دارد و نمی تواند از خودرویش پیاده شود. در همین حین فرد میانسالی جلوی ماشین دایی ایستاده بود و از سرمربی پرسپولیس خواهش می کرد که به او کمک کند.

این فرد که نمی گذاشت خودروی دایی حرکت کند به وسیله ی انتظامات ورزشگاه درفشی فر از جلوی خودرو به سمت دیگری برده شد اما در حالی که دایی قصد داشت حرکت کند بار دیگر مجبور شد متوقف شود. این بار پیرمردی که او هم از علی دایی درخواست کمک داشت وسط خیابان دراز کشید و گفت که از این جا بلند نمی شوم تا دایی به من کمک کند.

خوابیدن یک پیرمرد جلوی ماشین علی دایی! +عکس

باز هم انتظامات درفشی فر و این بار به سختی این فرد را از روی زمین بلند کردند تا خودروی علی دایی به مسیر خود ادامه دهد.

دایی پس از این که از کنار این فرد رد می شد با عصبانیت به او گفت: چرا روی زمین می خوابی؟ با این کارتان باعث شدید که دیگر به شما کمک نکنم.

به گزارش ایسنا، در ماه های اخیر حضور متکدیان در تمرین دو تیم استقلال و پرسپولیس به شدت افزایش یافته و این مساله مشکلاتی را برای بازیکنان و مربیان این دو تیم ایجاد کرده است. البته در اکثر مواقع اعضای این دو تیم به متکدیانی که واقعا وضعیت نابسامانی دارند، کمک می کنند اما افزایش حضور این افراد باعث شده در حق کسانی که واقعا محتاجند، اجحاف شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *