خانه » اخبار روز » گاف های تکان دهنده از یک دلال فوتبال

گاف های تکان دهنده از یک دلال فوتبال

گفته می شود که متن یکی از پیامک ها و نشانه هایی که در آن وجود دارد خبر از ارتباط آقای سرمربی با ( ل ) یکی از چهره های معروف عرصه غیرفوتبالی می دهد.

یک – دلال مورد نظر همیشه سه موبایل در درست دارد . یکی از آنها برای آقای سرمربی است . شبی از شبها این دلال به منزل یکی از دوستان می رود . آخر شب می شود و خواب به سراغ دلال می آید و یادش می رود که موبایل ها را با خود ببرد . میزبان  وقتی موبایل را پیدا می کند تا صبح به دلال خبر نمی دهد و بیدار می ماند و همه پیامک های موبایل خصوصی آقای سرمربی را می خواند و شماره تلفن تک تک پیامک دهنده را در جایی یادداشت می کند و برای روز مبادا نگه می دارد .

به نظر می رسد که این روزها شاهد یک رسوایی بزرگ خواهیم بود . چون بازیکن مورد نظر تصمیم دارد این شماره ها و مفاد پیامک ها را فقط به همسر آقای سرمربی تحویل بدهد . لازم به تاکید است که این دوست اصلا راضی نمی شود که مدارک خود را تحویل شخصی غیر از خانواده سرمربی بدهد . آقای دوست دلیل این افشاگری را بی عدالتی و ناجوانمردی دلال و سرمربی علیه خودش عنوان می کند

نکته : گفته می شود که متن یکی از پیامک ها و نشانه هایی که در آن وجود دارد خبر از ارتباط آقای سرمربی با (  ل ) یکی از چهره های معروف عرصه غیرفوتبالی می دهد

دو – یک بازیکن معروف و مطرح در یک تیم پرطرفدار مدرکی عجیب دارد . یک فقره چک در وجه دلال مورد نظر ! دلالی که آقای سرمربی به او لقب مشاوره داده . این چک را بازیکن مطرح از یکی دیگر از بازیکنان تیمش خریده . چکی که بابت کمیسیون انتقال این بازیکن نه چندان مطرح به تیم پرطرفدار صادر شده . شاید به همین خاطر سرمربی مجبور شود که این با بازیکن معروف و مطرح یکسال دیگر قرارداد ببندد !

نکته : رقم این چک را عنوان نمی کنیم چون قصه آن را خیلی از خبرنگاران در حال حاضر می دانند !

سه – جالب است که بدانید دلال مورد نظر چگونه ارتقای رتبه گرفت ؟! این فرد فقط دلال بازیکن نیست !  صید گاه این دلال یک سفره خانه معروف در شمال غرب تهران است …بگذریم تا بعد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *