خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 15 تیر 1392

فال روز شنبه 15 تیر 1392

فروردین (برج حمل)

امروز را مثبت اندیش باشید. خواهید دید که اگر خوش بین و مثبت باشید، همکارانتان به شما سود خواهند رساند. زمانی را برای یافتن کسی بگذارید که ساعت ناهار را با او بگذرانید. اگر به دیگران ببخشید، آنها هم درمقابل به شما می بخشند.

 

اردیبهشت (برج ثور)

همه ی جاهای مناسب را برای یافتن عشق بگردید. امروز کسی را پیدا کنید که باعث شود به خودتان مطمئن شوید. بدنبال کسی بگردید که جنبه های خوبتان را به شما نشان دهد. ویژگی خوب دیگران را پیدا کنید. درست است! همه مشکلات و نقص های خودشان را دارند ولی اگر کسی را به اندازه ی کافی دوست داشته باشید ، می توانید خوبی هایش را نیز پیدا کنید.

 

خرداد (برج جوزا)

اگر در گذشته کسی را رنجانده اید و یا چیزی از آنها گرفته اید، امروز وقتی صرف کرده و آن را به او پس دهید و اگر آنرا ندارید چیزی شبیه آنچه گرفته اید به او بدهید. تقاضای بخشش کنید و در تعهدات خود صادق باشید.

 

تیر (برج سرطان)

امروز به خانواده و دوستانتان روی بیاورید. آنها به شما کمک خواهند کرد. برای بار دوم در عشق شانس می آورید، پس حداکثر استفاده را از آن بکنید. مواظب خرج هایتان باشید. دیروز روز تکان دهنده و بدی بود.

 

.مرداد (برج اسد)

امروز برای آینده برنامه ریزی کنید. بگذارید ذهنتان از بدن جدا شده و شما را به جاهای خارق العاده ببرد. به آن چیز و کسی که می توانستید باشید فکر کنید. وقتی تغییرات خود را تکمیل می کنید، خواهید دید که کسی که مدتها پیش عاشقش بودید، به زندگیتان بر می گردد.

 

شهریور (برج سنبله)

اگر از ته قلبتان دعا کنید، مستجاب می شود. سعی کنید آنهایی که شما را رنجانده اند را ببخشید. اگر چیزهایی در خانه هستند که شما را آزار می دهند، از دستشان خلاص شوید. مقداری وقت را صرف خانواده کنید.

 

مهر (برج میزان)

امروز برایتان روز عالی است که می توانید زنده دل و شاد باشید. وقتی راه می روید برقصید و وقتی میدوید به هوا بپرید. هنگامی که مسرور هستید می توانید کسی را فریفته ی خود کنید.

 

آبان (برج عقرب)

زندگی، بودجه و محیط اطرافتان را مشخص و مرتب کنید. اگر امروز از شماتقاضای لطفی شد، سعی کنید آن را به شیوه ی درست انجام دهید. از آنهایی که ناراحتشان کرده اید عذرخواهی کنید و اطمینان حاصل کنید روابط مهمتان دوباره به مسیر درستشان برگردند.

 

آذر (برج قوس)

نیاز به این دارید که صبور و آرام باشید. مسایل استرس زا و اظطراب آور را از خود دور کنید. اگر احساس استرس می کنید، امروز هیچ تصمیمی نگیرید. بگذارید دوسانتان به برگشتن سلامتیتان کمک کنند.

 

دی (برج جدی)

مسیرهای مخفی بسیاری در شخصیتتان وجود دارد. بعضی از این راه ها منجر به قدرت و احساسات سالم شده و بعضی فقط به شما احساس عدم تعلق می دهد. امروز راه درست را انتخاب کنید و در تمام کارهایی که انجام می دهید قوی باشید.

 

بهمن (برج دلو)

احتمالا امروز فقط بخاهید خانه بمانید و به مسایل خانه رسیدگی کنید. امروز احساس میکنید سرجای خودتان نیستید. نیازی نیست که بیرون در جامعه باشید. اگر فکر می کنید که نمی توانید به جنبه ی خوبتان برسید، فقط بنشینبد و تمرکز کنید تا وقتی احساس تعادل کنید.

 

اسفند (برج حوت)

متاسفانه جاده ی موفقیت مصالحه است. اصولتان و خودتان را فراموش نکنید. فقط به دیگران گوش دهید و اگر نظرشان مناسب بود، از ان استفاده کنید. امروز با کودکان کوچکتان که عاشقتان هستند مسافرت و بازی کنید. هنگام نیاز از دیگران کمک بخواهید.

منبع: اختصاصي مجله اينترنتي زيگيل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *