خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » نقش "ثریا" در "معمای شاه" را مهراوه شریفی نیا بازی می کند یا هنرپیشه لبنانی؟

نقش "ثریا" در "معمای شاه" را مهراوه شریفی نیا بازی می کند یا هنرپیشه لبنانی؟

محمدرضا ورزی چندی پیش از منتفی شدن انتخاب بازیگر لبنانی برای بازی در نقش همسران شاه در سریال «معمای شاه» خبر داده و گفته بود: برای ایفای نقش زن های محمدرضا شاه در حال حاضر با حدیث فولادوند برای نقش فوزیه، مهراوه شریفی نیا برای نقش ثریا و ساغر عزیزی برای ایفای نقش فرح صحبت کرده ایم که البته هنوز به قطعیت نرسیده است.

 

اما روز گذشته روزنامه مشهور لبنانی «الدیار» لبنان از موافقیت «کارمن لبس» بازیگر فیلم 33 روز برای ایفای نقش ثریا در این سریال خبر داد.

این روزنامه در این باره نوشت: کارمن لبس موافقت خود را با بازی در یک سریال ایران و ایفای نقش سریال که قرار است در ایران تصویربرداری شود اعلام کرده است.

این روزنامه افزوده است: بازی در این فیلم نیازمند تکلم به زبان فارسی است و کارمن لبس از امروز(6 دسامبر) آموزش این زبان را آغاز کرده است.

این در حالی است که کارمن لبس چندی پیش در گفت وگو با پایگاه لبنانی «لبنون فایلز» گفته بود: قرار بود در نقش ثریا همسر شاه ایران بازی کنم اما سریال [لبنانی] «بازگشت» موافقت در این باره را برای من سخت کرده است مگر اینکه تصویربرداری سریال ایرانی به بهار 2013(بهار 1392) منتقل شود که در آن زمان وقت من آزاد خواهد بود.

به گزارش فارس، سریال «معمای شاه» که زندگی محمدرضا پهلوی را از سال 1315 و بازگشت وی از سوئیس تا مرگ او در سال 1359 به تصویر می کشد، به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدرضا ورزی در 45 قسمت 50 دقیقه ای تولید می شود.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *