خانه » گوناگون » کفش ورنی 9 میلیونی پای تهرانی ها!

کفش ورنی 9 میلیونی پای تهرانی ها!

روزنامه بهار: پرسه زدن برای پرکردن کادر علامت تعجب هم داستانی دارد. تا همین دیروز فکر می کردیم دیگر تعجب نمی کنیم و عادی شده است برایمان قیمت های عجیب و غریب.

امروز اما وقتی دیدیم که برای یک جفت کفش ورنی ایتالیایی 9 میلیون تومان ناقابل پرداخت شد، تعجب کردیم از پرداخت پول یک پراید مدل 89 برای یک جفت کفش. عجیب بود ولی واقعیت داشت.

جایی در همین شهر، جایی که مثل هیچ جا نیست، مراکز خریدی هستند با برندهای شناخته شده جهانی.

برندهایی که یک جفت کفش اسپرت آن ها در حراج 50 درصد به دو میلیون تومان فاکتور می شود. اهل پرسه زدن که باشید مرکز خرید جام جم می تواند گزینه مناسبی برای بازدید از کفش های خاص و البته تک باشد.

اینجا می توانید برای خود یک جفت کفش اسپرت را به حداقل یک ونیم میلیون تومان بخرید. دنیای خاص بودن اما در بالاتر از چهارراه پارک وی جور دیگری دنبال می شود.

اهل گشت و گذار در فرشته هم که باشید کم نیستند مراکز خریدی که حس تنوع طلبی و خاص بودن شما را ارضا کنند. پس همراه ما باشید در کوچه پس کوچه های شمال شهر تا ببینید چگونه برای یک جفت کفش لویی ویتون بیش از پنج میلیون تومان پرداخت می شود. با ما همراه باشید در علامت تعجب تا ببینید کفش در بازار پوشاک چند میلیون تومانی از قافله قیمت ها جا نمانده است.

کفش های سه میلیون تومانی در ویترین نمایی خاص یافته اند. این البته تنها چند رقم از نرخ های موجود کفش در برخی از پاساژهای معروف به پاساژهای آنتیک پایتخت هستند.

به نظر می رسد اتفاقی در اقتصاد ایران رخ داده است. شما تا به حال زیاد در پایتخت چرخ زده اید اما بدون تعارف هنوز خیلی نمی دانید که زیر پوست این ابرشهر اتفاقاتی رخ می دهد که هیچ ربطی به حرف های روزمره ندارد. حالا شما هم به ما حق بدهید که بازهم تعجب کنیم از شنیدن و دیدن قیمت های عجیب و غریب.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جهت مطالعه

محیط مناسب جهت مطالعه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ایجاد محیطی که برای شخص و جهت مطالعه مناسب باشد، اهمیت بسیار زیاد دارد. ولی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *