خانه » اخبار روز » نشست‌ اهالی ورزش با هاشمی رفسنجانی

نشست‌ اهالی ورزش با هاشمی رفسنجانی

شماری از مدیران ورزشی به دیدار رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام رفتند. مهدی محمد نبی؛ دبیر فدراسیون فوتبال، امیر عابدینی؛ مدیرعامل باشگاه داماش، عزیز الله محمدی؛ رئیس اتحادیه باشگاه ها، حمید استیلی؛ مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس، محمدحسین قریب؛ مدیرعامل سابق باشگاه استقلال، مجتبی پوربخش؛ مجری ورزشی شبکه استان گیلان، اسماعیل حید رپور؛ مدیرعامل باشگاه گهر با آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار کردند.

 در این نشست صمیمانه که با ابتکار عابدینی برگزار شد ابتدا مدیرعامل داماش گزارشی از وضعیت باشگاه ها و ورزش ارایه کرد و از هاشمی رفسنجانی به عنوان حامیان ورزش نام برد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در مورد مسایل ورزش و صعود تیم ملی ایران به جام جهانی نکاتی گفت. اینکه مردان جنس ورزش جوانمرد و با فتوت هستند و باید به ورزش بانوان بیشتر توجه شود.با هیجان های مثبت ورزش مردم شاداب می شوند و بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی بسیاری از ملاقات های ما به دلیل جشن های خیابانی و شور و نشاط در آن لغو شد حتی حسن روحانی هم نتوانست آن روز به دیدن من بیاید.

وی ادامه داد: مردم برای دیدن فوتبال حاضرند از جیب  خود هزینه کنند و پول می دهند تا به ورزشگاه آزادی بروند در حالیکه در برخی جاها حاضرند برای مردم هزینه هم کنند اما مردم به آنجا نمی ر وند.

منبع: farsnews.com

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.