چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400
خانه » سرگرمی » طالع بینی روز پنجشنبه 20 تیر 1392

طالع بینی روز پنجشنبه 20 تیر 1392

فروردین (برج حمل)

شما توانایی رهبری کردن دارید و میتوانید کارهایی بکنید که دیگران از انجامشان عاجزند. نیروی حیاتی زندگی شما را چالش و وظایف نتیجه بخش تشکیل می دهد. این ویژگی در شغل و حرفه تان بسیار به کارتان می آید. مراقب سلامتتان باشید. امروز کمی سلامتتان آسیب پذیر است. حتما به نامزدتان بگویید که احساس خوبی ندارید.

 

اردیبهشت (برج ثور)

در زندگی کاریتان تعادل و هماهنگی پیدا کنید. این بنظر تمام آنچیزیست که دارید. هرکاری که می توانید انجام دهید که رابطه ی متزلزل خود را به جای اول برگردانید. در سلامتی و ورزش و همچنین تغذیه به دنبال تعادل باشید. ینظر می رسد که مشکل تغذیه ای داشته باشید و این مساله به این زودی ها قابل درمان نیست.

 

خرداد (برج جوزا)

ممکن است کسی را ببینید که مدتهاست ازاو بی خبرید یا ندیده اید. امروز اگر فکر میکنید کار بدی کرده اید، از او عذرخواهی کنید. از خاطرات گذشته حرف بزنید و به عکس های قدیمی نگاهی بیندازید. امروز خیلی پول خرج نکنید، برای تعادل حساب بانکیتان خوب نیست.

 

تیر (برج سرطان)

امروز از شوخ طبعی و هوشتان یه نفع خود استفاده کنید. باید در خانه و خانواده تان شوخ باشید. اطرافیانتان را به شام دعوت کنید و فقط از بیکاری در خانه لذت ببرید.

 

مرداد (برج اسد)

مشکلاتی در روتبط گذشته تان داشته اید که امروز دوباره خودی نشان می دهند. این مشکلات شرایط خوبی به وجود نمی آورند. باید به خاطر بیاورید که با یک نفر در گذشته چرا رابطه تان را تمام کردید.در مورد  شخصیتتان و اینکه کی هستید، اعتماد به نفس داشته باشید و به خود افتخار کنید.

 

شهریور (برج سنبله)

باید امروز به پیاده روی بروید و یا به باشگاهی در حوالی خودتان بروید. بدنتان در شرایط خیلی خوبی به سر نمی برد و میدانید که باید کاری کنید که حالتان بهتر شود. به خودتان برسید، موهای سرو صورتتان را اصلاح کنید. کتاب های کمک به خود و آموزشی کتاب های مناسبی هستند.

 

مهر (برج میزان)

امروز ایده های بسیار خوبی دارید و باید آن ایده ها را به عمل بگیرید. در مورد آنچه می دانید و آنکه هستید اعتماد بنفس داشته باشید. شما دارای ایده هایی هستید که نسبت به همکارانتان به شما برتری می دهند.

 

آبان (برج عقرب)

امروز اعتماد بنفس زیادی داشته باشید. از شما درخواست نصیحت  و مشورت خواهد شد و باید که با کمال میل دراین باره کمک کنید. مراقب باشید که امروز حتما ورزش کنید. قبل از ورزش حتما کمی نرمش کنید تا ماهیچه هایتان آسیب نبینند. امروز اصلا خود را به رخ دیگران نکشید.

 

آذر (برج قوس)

در مورد تکالیف و روابط کاریتان خود را آگاه نگهدارید. با مشاور حرفه ای خود در باره ی آنچه در زندگیتان می گذرد صحبت کنید. ایده ها و توصیه های او را مد نظر قرار دهید. خود را در مورد همه چیز مطلع نگه دارید.

 

دی (برج جدی)

شاید امروز از شما درخواست شود که وظیفه ی بزرگی را تقبل کنید. سعی  کنید آنرا انجام دهید و به اتمام برسانید. بهتر است که در مورد میزان کار زیادی که به شما داده شده است شکایت نکنید و غر نزنید. بعد از تمام کردن کارتان یک کار مثبت و خوب برای خودتان انجام دهید.

 

بهمن (برج دلو)

امروز حتما باید از توجهی که به شما خواهد شد نهایت استفاده را برده و لذت ببرید. این توجه از طرف همکارانتان است که به نصایح و توصیه هایتان عمل خواهند کرد. همه چیز را سر جای خود نگه دارید و فرصتها را از دست ندهید.

 

اسفند (برج حوت)

شما به همه عشق می ورزید و خیلی ها متوجه کارخیلی خوبی که انجام می دهید خواهند شد. ممکن است جایزه ی خوبی به شما برسد. فقط بنشینید و لذت ببرید.

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *