خانه » اخبار روز » اجتماعی » عاملان توهین به مقامات در فیس بوک بازداشت شدند

عاملان توهین به مقامات در فیس بوک بازداشت شدند

رئيس پليس فتا (فضاي توليد و تبادل اطلاعات) استان سمنان از دستگيري دو نفر كه در صفحه فيس بوك خود به مسئولان نظام توهين مي كردند خبر داد.

 

سرگرد سيد علي ميراحمدي صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل نیروی انتظامی استان سمنان با اشاره به دستگيري دو نفر كه در صفحه فيس بوك خود به مسئولان نظام توهين مي كردند افزود: ارتقاي امنيت فضاي مجازي از طريق رصد و پايش مستمر اين فضا مهمترين هدف پليس فتا است.

 

وي گفت: ماموران پليس در شبكه اجتماعي فيس بوك به صفحه اي برخوردند كه طراحان آن، تصاويري با محتواي توهين به مسئولان نظام منتشر مي كردند.

 

رئيس پليس فتاي استان سمنان اظهار داشت: شناسايي عاملان اين اقدام مجرمانه در دستور كار قرار گرفت و كارشناسان پليس با عمليات فرا نرم و به كارگيري توان علمي و فني خود اين پرونده را نيز به سرانجام رساندند.

 

اشراف كامل پليس بر فضاي سايبري

 

ميراحمدي گفت: مشخصات و آدرس گردانندگان اين صفحه كه يك مرد ۴۵ ساله و يك زن ۳۵ ساله بودند در استان به دست آمد و در ادامه نيز هماهنگي هاي لازم قضايي براي دستگيري متهمان انجام شد.

 

وي افزود: با اجراي عمليات دستگيري در شهرستان هاي سمنان و مهديشهر هر دو متهم بازداشت شدند و تحت بازجويي قرار گرفتند كه با شواهد و اسناد غير قابل انكار پليس، متهمان به اقدام مجرمانه خود اعتراف كردند و تحويل مراجع قضايي شدند.

 

رئيس پليس فتاي استان سمنان در خاتمه با توصيه به عموم كاربران در خصوص رعايت قوانين و مقررات و پرهيز از ارتكاب هرگونه جرمي در فضاي سايبري تاكيد كرد: پليس بر آنچه در اين فضا مي گذرد اشراف كامل دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *