خانه » سرگرمی » طالع بینی روز شنبه 22 تیر 1392

طالع بینی روز شنبه 22 تیر 1392

فروردین

یکی از مهمترین کارهایی که باید امروز انجام دهید، تخصیص مقداری از زمانتان در این روز پرمشغله برای حفظ توازن در زندگیتان است. از آنهایی که به شما عشق می ورزند و به حمایتتان نیاز دارند، مراقبت کنید. خسیس نباشید و هنگام نیاز کمی سر کیسه را شل کنید.

 

اردیبهشت

مسایل خیلی کوچکی در زندگیتان هست که بسیار آزاردهنده هستند. بالاخره به این نتیجه رسیدید که در روابطتان این شمایید که مقصرید؟ اینقدر با حرفهایتان دیگران را نیازارید. شاید بهتر است که به درون روح خود کمی بنگرید!

 

خرداد

امروز چند دوستی برایتان شکوفا خواهد شد. باید که به اطرافیانتان بیشتر متعهد باشید. از شما خواسته می شود که به یک مساله ی خانوادگی رسیدگی کنید که مستلزم توجه کامل شماست. آگاه باشید!

 

تیر

امروز نباید در یک گوشه خود را پنهان کنید. باید در کارتان جسور و قدرتمند و در خانه هم مصمم و قاطع باشید. مسایلی که ذهنتان را پریشان کرده اند را حل کرده و روح خود را پاک کنید. این حرف ها کمی مرموز است، ولی شما خوب معنیشان را می دانید.

 

مرداد

امروز باید به یک دوره ی ورزشی بروید. به باشگاه بروید و افراد جدیدی را ملاقات کنید. به آنچه انجام می دهید و مشغولش هستید عشق بورزید و به کارتان ادامه دهید. امروز سلامتیتان را در اولویت قرار دهید.

 

شهریور

امروز لطفا خودتان را فریب ندهید! باید کاستی های شخصیتتان را حل کنید، زیرا آنها باعث شده اند نتوانید روابط عمیق برقرار کنید. رفع این مشکلات غیر ممکن نیست، فقط کمی زمانبر است.

 

مهر

بگذارید همه افراد حاضر ایده های خود را برای گروه بیان کنند. بگذارید همه حرفشان را بزنند. حرف دیگران را قطع نکنید و بگذارید ایده ها جریان داشته باشند. این، راه حل کردن همه چیز است. امشب از خودتان مراقبت کنید، استراحت کنید و کمی هم لبخند بزنید!

 

آبان

آیا می دانید که غیر از شما افراد دیگری هم در این سیاره زندگی می کنند؟! قبل از تصمیم گیری هایتان، همه ی حقایق را در نظر بگیرید. مراقب مسایلی که به خاطر دیکتاتور بودنتان، در زندگی بوجود آمده اند باشید. کمی مهربان باشید و با دیگران مصالحه کنید!

 

آذر

اگر امروز جروبحثی را آغاز کردید، به سرعت آنرا فیصله دهید. پل های پشت سرتان را خراب نکنید که به هیچ جایی نخواهید رسید. مشکلات رابطه تان را حل کنید و برای احساسات اهمیت قائل شوید. هنگام عذرخواهی کردن با تمام وجود صادق باشید، و امروز خیلی تند نروید. باید بتوانید که عذرخواهی کنید!

 

دی

اهدافتان برای امسال را بنویسید. باید به افرادی که در حرفه تان کمکتان می کنند گوش فرا دهید. اگر فکر میکنید که شانس هیچ وقت در خانه ی شما را نمی زند، سخت در اشتباهید. ممکن است امروز یک آغاز تازه باشد!

 

بهمن

ممکن است امروز بخواهید یک دوست قدیمی را پیدا کنید. باید مطمئن شوید که دوستان زیادی در کنارتان دارید. امروز از آنچه که آینده برایتان پیش خواهد آورد استفاده کنید. به ایده های دیگران گوش کنید و به دنبال فرصت هایی نو باشید.

 

اسفند

اگر متعهد به یک رابطه هستید، باید که خود را از آن رها کنید. امروز باید برای اطرافیانتان عشق و انرژی فراوانی داشته باشید. به خانواده تان نزدیکتر شوید، و مراقب آنچه که می گویید باشید. امروز مسائل مالیتان را چک کنید. ممکن است که برای اواخر این ماه، کمی پول اضافه نیاز داشته باشید.

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *