خانه » سرگرمی » طالع بینی روز یکشنبه 23 تیر 1392

طالع بینی روز یکشنبه 23 تیر 1392

فروردین

همیشه برای خانواده وقت هست. روابطتان در محیط کار و خانه را در کنار هم حفظ کنید. کار بسیار ویژه ای برای عشقتان انجام دهید و بگذارید همه بدانند که چقدر دوستش دارید و تحسینش می کنید.

 

اردیبهشت

امروز مهارت های سازمان دهی و مدیریت خود را حفظ کنید و به بهترین شکل نشان دهید. اطمینان حاصل کنید که برای همه چیز جای مخصوصی قرار دهید، و حتما به یاد داشته باشید که همر چیزی را کجا گذاشته اید. با دوستانتان استراحت یا بازی کنید، و یا با هم به یک مکان تفریحی بروید. روابط و دوستی ها بسیار مهم هستند.

 

خرداد

برای عشقتان چیزی بخرید و کمی سبک سر باشید! خواهید دید که با اجتناب کردن از جروبحث می توانید در رابطه تان بسیار خوب پیش بروید. مراقب آنچه که می گویید باشید و به اطرافیان کمک کنید.

 

تیر

امشب کمی اجتماعی باشید. با یکی از دوستان تماس بگیرید و او را به شام دعوت کنید. فریبنده و ملیح باشید و درمورد امور اخیر صحبت کنید. درمورد آنچه در جهان و اطرافتان رخ می دهد چشم انداز جدید و متفاوتی پیدا کنید.

 

مرداد

باطری خود را شارژ کنید  و زندگی تان را به تعادل برسانید. امروز به جریان زندگی برگردید. ناراحت نباشید، فقط ادامه دهید. امروز خوب غذا بخورید و حتما از رستوران و فست فود اجتناب کنید. یک دوست جدید پیدا کنید و امروز را یک روز خوب به حساب بیاورید.

 

شهریور

امروز موفقیت را ازآن خود کنید! بر روی وظایفتان کار کنید و مطمئن شوید که افراد مافوقتان متوجه شما می شوند. روابط خود را بسیار خوب حفظ کنید و زمانی پیدا کنید که یک سیب بخورید. ممکن است امروز بی قرار باشید. به پیاده روید بد نیست!

 

مهر

یکی از دوستان نزدیکتان امروز موفقیتی کسب خواهد کرد. حتما به او تبریک بگویید و از حسادت بپرهیزید. با تغییر نگرش خود آینده تان را روشن کنید. ممکن است که بخواهید یک دست لباس تازه بخرید و کمی مرتب تر باشید.

 

آبان

امروز پایداری در وظایفتان یک مساله کلیدی است. شما انسان دقیقی هستید و حتما زمانی را صرف کنید تا مطمئن شوید کوچکترین کاری ناتمام نمانده است. یک همکاررا پیدا کنید تا ساعت ناهار را بااو گذرانده و سپس با هم کمی قدم بزنید. وقت آن است که برای خود کاری انجام بدهید.

 

آذر

مسایلی هستند که ممکن است امروز ذهن شما را به خود مشغول کنند. ممکن است بخواهید در اداره و خانه با اطرافیانتان ارتبازی نو برقرار کنید. امروز صادق باشید و کمک کنید که همسرتان نیز با شما صداقتش را حفظ کند.زمانی را صرف مهربان بودن کنید.

 

دی

در روابطتان انسان با انصافی هستید و سعی میکنید به هر نحوی شده دیگران را خوشحال کنید. توانایی تان برای ایجاد صلح امروز بسیار به دردتان می خورد و امروز نتیجه ی بسیار خوبی از آن می گیرید. امشب کمی از اجتماع فاصله بگیرید و زمان خوبی را به تنهایی بگذرانید. ناهار با یک دوست میل کنید.

 

بهمن

امروز به جهت تازه ای قدم بگذارید. ممکن است احساس کنید که فقط شما درست می گویید و همه اشتباه می کنند، اما به دنبال راه حل درست بگردید. همیشه حق با شما نیست و باید اعتراف کنید که شما هم ممکن است اشتباه کنید. این به صلاح شماست.

 

اسفند

در درونتان به دنبال آن صفای احساساتی باشید که تخصص شماست. محبوبتان کمی دچار ناراحتی شده و الان زمان آن فرارسیده که این مساله را حل کنید.برای خود و محبوبتان  امشب کار دلچسبی انجام دهید. این احساس ناراحتی را برطرف کنید.

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.