خانه » اخبار روز » اعتراض دسته جمعی بازیکنان استقلال به باشگاه

اعتراض دسته جمعی بازیکنان استقلال به باشگاه

جام نیوز:میثم بائو درباره مشکلات مالی تیمش گفت: بالاخره هر کسی که به این تیم می آید باید ریاضت بکشد. حیف است که تیمی به این بزرگی و با این همه هوادار از نظر مالی مشکل داشته باشد. بازیکنان هم به خاطر باشگاه و هوادارانش سکوت می کنند اما ما تاکنون این همه برد آورده ایم ولی هیچ پاداشی نگرفته ایم.

 

وی درباره میزان دریافتی اش از باشگاه استقلال هم گفت: درصدی از پولم را هم گرفته ام اما اکنون که هفته بیستم لیگ برتر است از آن مقداری که باید می گرفتیم خیلی عقب هستیم. امیدوارم این مشکلات هرچه زودتر حل شود اما سوال من این است که اگر حالا که صدرنشین هستیم این همه مشکل داریم اگر هفدهم بودیم چه می شد؟

 

برهانی هم درباره مشکل مالی باشگاهش گفت: اگر اجازه بدهید من درباره این مسائل حرفی نمی زنم چون فایده ای ندارد.

 

در همین رابطه عمران زاده نیز درباره مشکل مالی باشگاهش و مسئله ای که در هتل برای تیمش پیش آمده بود گفت: مسئله  این بود که ما را به اتاق ها راه نمی دادند تا اینکه امیرخان ریش گرو گذاشت و مشکل حل شد. البته خدا را شکر ناهار خورده بودیم و از این نظر مشکلی پیدا نکردیم. مشکلات مالی ما زیاد است ولی مسئولان به تیم رقیب مان تا جایی که می شود می رسند و پاداش های آنچنانی به آن ها می دهند اما ما تاکنون 13 بار پیروز شده ایم اما یک پاداش نگرفته ایم. حتی یک لوح تقدیر هم به ما نداده اند!

 

حاتمی بازیکن تازه وارد تیم استقلال نیزدرباره مشکلات مالی تیمش گفت: این مشکلات می تواند در آینده در عملکرد تیم تاثیر بگذارد اما من امیدوارم که بازیکنان مان حرفه ای باشند و اجازه این کار را ندهند. همچنین امیدوارم این مشکلات زودتر حل شود چون به هر حال پرداخت پول هایمان دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. البته من هم مانند برخی از بازیکنان تیم یک ریال هم نگرفته ام.

 

منبع: jamnews.ir


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *