خانه » سرگرمی » طالع بینی روز دوشنبه 24 تیر 1392

طالع بینی روز دوشنبه 24 تیر 1392

فروردین:

مطمئن شوید که همه چیز در زندگیتان مرتب است. به سرعت و با کارآمدی هرچه بیشتر وظایفی که به شما داده شده است را تمام کنید. مراقب عواطفتان در زندگی عشقی خود باشید و پولتان را در جای امنی نگه دارید.

 

اردیبهشت:

امروز ذهنتان را باز نگه دارید و خیلی سرزنشگر نباشید. از دیگران توقع دارید که درموردتان قضاوت نکنند، پس خودتان هم در مورد کسی قضاوت نکنید. هنگام پاسخ دادن به سوال دوستتان صادق باشید. برای خوشحال کردن دوستتان داستان درست نکنید، کافی است فقط با او صادق باشید.

 

خرداد:

در یک رابطه ی رومانتیک اولین قدم را شما بردارید. اگر در یک رابطه ی رمانتیک قرار دارید، امشب معشوقه تان را سرگرم و لحظات عاشقانه ای را برایش مهیا کنید. اطمینان حاصل کنید که همه ی وظایف شغلیتان را تمام کرده اید و برای همه چیز پاسخگو هستید.

 

تیر:

امروز به دنبال فرصت های جدیدی در شغلتان باشید. چشم و گوشتان را برای ایده ها و پروژه هایی که جذاب و پرسود هستند باز نگه دارید. در یک رابطه بسیار متعهدانه هستید و این نکته ی بسیار مثبتی در زندگیتان است.

 

مرداد:

امروز را کار کنید و برنامه ی یک سفر را بچینید. ممکن است این سفر برای کار یا مدرسه تان باشد، ولی برایتان اوقات بسیار مفرحی بوجود خواهد آمد. یکی از دوستان خوبتان را با خود ببرید و به دور از فشارهای زندگی اوقات خوبی را بگذرانید.

 

شهریور:

در مواقع سختی از دوستان و خانوادتان حمایت کنید. در یک جدل باید مراقب تمام جناح ها باشید و نقش حمایتی داشته باشید، اما تا از شما درخواست نکرده اند، هیچ نصیحتی و توصیه ای نکنید. امروز به کسی پول قرض ندهید، چون خواهید فهمید که کار اشتباهی است. همیشه برنامه ای برای سلامتیتان داشته باشید.

 

مهر:

امروز از نظر مالی شرایط بسیار خوبی در طالعتان است. یک خرید عمده کنید و از هوشتان برای چانه زنی استفاده کنید. به نصیحت همسر یا شریکتان گوش کنید، ولی برای مدل، زنگ و سایز خودتان تصمیم بگیرید.

 

آبان:

امروز برای بلند مدتان برنامه ریزی کنید. کار و خانواده به اضافه ی مسافرت و رابطه همگی در سر راهتان هستد که باید همه چیز را مرتب کنید. احتمالا امروز بعد از ظهر به یک چرت کوتاه نیاز خواهید داشت تا بتوانید به فرزندانتان رسیدگی کنید.

 

آذر:

امروز باید به حسابی مراقب اطرافتان باشید. همه چیز آشفته و درهم است، ولی بعداز ظهر همه چیز مرتب خواهد شد.به استقبال تغییرات بروید، و از اختلاف عقاید برای روشن کردن دنیایتان استفاده کنید. مراقب پول و اوضاع مالیتان باشید و از معشوقه تان تعریف و تمجید کنید.

 

دی:

افراد جدیدی وارد زندگیتان خواهند شد. ممنک است کمی باعث ایجاد درام و هیجانات عاطفی شوند. این بسیار مساله ی جالبی خواهد بود و از آن لذت خواهید برد. با این افراد دوست شوید و آنها را وارد محفل خود کنید. با شبکه ی بزرگی از افراد مختلف روبرو خواهید شد.

 

بهمن:

ممکن است امروز ترفیع بگیرید و یا افزایش حقوق داشته باشید. وظایف جدید باعث تحسین و راضایت از شما خواهد شد. یک دوست جدید پیدا کنید و او را زیر چتر حمایت خود قرار دهید. حسابی به پولتان بچسبید و بی خردانه خرج نکنید.

 

اسفند:

برای داشتن یک شب رومانتیک برنامه ریزی کنید. یک فیلم خوب برای خودتان تماشا کنید. اگر مجرد هستید، اختمالا دوستانی داشته باشید که بخواهند برای دیدن فیلم به شما ملحق شوند. حسابی به خودتان برسید و ذرت بوداده و پیتزا سفارش دهید.

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *