خانه » اخبار روز » حمله خزنده دزد تنها به زنان در شمال شهر

حمله خزنده دزد تنها به زنان در شمال شهر

دزد تنها با گشتزنی های حرفه ای در شمال شهر تهران به شکار کیف زنان دست می زد.

به گزارش وطن امروز، روز 4 خرداد ماه سال جاری زن جوانی با مراجعه به کلانتری 101 تجریش گفت کیف زنانه اش از سوی راننده پراید خاکستری رنگی به سرقت رفته است. این زن به بازپرس شعبه 5 دادسرای ناحیه یک تهران گفت: ساعت 7 عصر چهارم خرداد ماه از خیابان دربندی عبور می کردم که راننده پرایدی به ستم آمد و کیفم را که داخل آن مدارک شناسایی،  دسته چک و یک سکه بهار آزادی و پول بود، قاپید و با سرعت گریخت. همزمان با کلید خوردن عملیات ردیابی در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران مشخص شد این دزد تنها از زنان دیگری نیز در همان مناطق بالای شهر سرقت کرده است. این زنان در اظهاراتشان گفتند سرقت ها زمانی صورت گرفته که آنها برای ورود یا خروج از پارکینگ لحظه ای توقف کرده اند و دزد تنها با بازکردن در سمت شاگرد راننده اقدام به سرقت کیف دستی کرده است.

 

یکی از این زنان به افسر پرونده گفت: روز 28 اسفند ماه در خیابان مقصود بیک در حال خروج از پارکینگ خانه بودم که ناگهان دزد تنها با باز کردن در شاگرد خودرویم، اقدام به سرقت کیف دستی ام کرد و سوار بر پرایدش گریخت.

 

زن تیزهوش

پلیس در حال بررسی شاخه چهره نگاری رایانه ای و آلبوم مجرمان قدیمی بود که روز 22 خرداد  ماه زنی تیزهوش با پایگاهم یکم تماس گرفت و ادعا کرد دزد تنها را سوار بر همان پراید خاکستری رنگ در خیابان حسابی دیده است و همین گزارش تلفنی کافی بود تا کارآگاهان ساعت 21:30 «علیرضا» 47 ساله را دستگیر کردند.

 

در همان ابتدا مشخص شد علیرضا یکی از مجرمان قدیمی در زمینه سرقت و مواد مخدر است و این تبهکار در مراجعه حضوری با زنان مالباخته و پیدا شدن مدارک شکارهایش در مخفیگاهش چاره ای جز اعتراف ندید و پذیرفت به تنهایی سوار بر پراید در محله های بالای شهر گشت می زده و با دیدن زنان تنها یا راننده که در برابر پارکینگ خانه هایشان پیاده شده بودند با تیزچنگی از آنان سرقت می کرده است.

 

بنابر این گزارش، با توجه به گستردگی دزدی های این تبهکار و شگرد خاص وی در حمله به زنان، بازپرس پرونده خواستار انتشار عکس وی شد تا زنانی که در دام وی افتاده اند به پایگاه یکم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

منبع: تابناک

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.