خانه » سرگرمی » طالع بینی روز یکشنبه 30 تیر 1392

طالع بینی روز یکشنبه 30 تیر 1392

فروردین:

امروز برای عشق و رابطه ی رمانتیک آماده باشید. خواهید دید که عشقتان فزونی یافته و یک رابطه ی هیجان انگیز را از نو بنا نهاده اید. مدت زمان زیادی از که به کسی متعهد هستید، باید آنرا عالی بسازید.

 

اردیبهشت:

در رابطه ی شخصی تان تعیین کنید که چه می خواهید. مشوقه تان را بسازید! باید مشکلات را به حال خود رها بگذارید تا خودشان رفع شوند. وجدانتان را پاک کنید و به درونتان توجه داشته باشید. حتما بدانید که احساسات واقعیتان برای یک فرد چگونه است و آنرا بهتر کنید.

 

خرداد:

بزرگترین هدف زندگیتان آن چیزی است که باید برایش تلاش کنید. مسایلی وجود دارند که امروز باید پایان یابند و یکی از آنها بیکاریتان است. مسئولیت کاری که می خواهید انجام دهید را قبول کنید و پیش بروید. کار را به تعویق نیندازید و به امید اتفاقی که شاید هیچ وقت نیفتد ننشینید!

 

تیر:

باید امروز از کارتان دست بکشید و تغییری به زندگیتان بدهید. در اتاقتان مخفی شوید و بگذارید تمام آنهایی که به شما تکیه می کنند، فقط امروز را از خودشان مراقبت کنند. زمانی را جدا کنید و با همسرتان بگذرانید. با دوستان و خانواده تان بیرون بروید و فقط استراحت کنید. از تعاریفی که از مدل موی جدیدتان می شود لذت ببرید.

 

مرداد:

امروز راهی برای بهتر کردن مهارت های ارتباطیتان پیدا کنید. انقدر خودتان را دست کم نگیرید و زمانی را اختصاص دهید تا  به جنبه های مثبت زندگیتان توجه کنید!همه چیز تغییرات مثبتی خواهد کرد و امروز تغییرات شروع خواهد شد.

 

شهریور:

پول همیشه برایتان مساله ی مهمی است. سرمایه گذاری که سالها پیش کردید، امروز به سوددهی خواهد رسید. ازین فرصت برای خرید آنچیزی استفاده کنید که مدتهاست می خواهید. ازین سود غیرمترقبه حسابی لذت ببرید!

 

مهر :

باید روی ظاهرتان کمی کار کنید. اگر به خوبی لباس بپوشید، امروز به خوبی تحویلتان خواهند گرفت. اگر شلخته باشید، دوستان شلخته هم پیدا می کنید و شلخته هم کار می کنید. ممکن است عجیب به نظر برسد، ولی ظاهرتان است که تعیین می کند امروز که هستید!

 

آبان:

امروز عجب شروع عالی و درخشانی در شغلتان دارید! هیچ کس نمی تواند که شما را شکست دهد و پایین بیاندازد. روابطتان بسیار خوب پیش می رود و مسایل مالی نمی تواند مشکلی بین شما و معشوقه تان پیش بیاورد. از نعمت ها و موهبت های اطرافتان استفاده کنید.

 

آذر:

امروز یک رابطه ی بسیار پرآشوب را تجربه خواهید کرد. باید انقدر سرزنشگر و سختگیر نباشید! این نگرش شماست که امروز باعث شروع جروبحث ها و ناراحتی ها می شود. گوش کنید! امشب به همه ی توانایی هایتان نیاز خواهید داشت.

 

دی:

امروز حتما برای زمان خودتان برنامه ریزی کنید. زمان  زیادی را برای تغییرات صرف کنید و انعطاف پذیر باشید.ممکن است در همین نزدیکی بری مشکلات مالیتان پاسخی نهفته باشد. نصیحت پذیر باشید!

 

بهمن:

آماده شوید و حرکت کنید. امروز تعطیلات خود را آغاز کنید. خیلی هیجان انگیزاست! قرار است که حدود یک هفته را باخانواده و دوستان بگذرانید. باید کل این زمان را شاد باشید و طرز برخورد خوبی داشته باشید. این فقط یک تجدید دیدار خانوادگی است. سعی کنید که نکته های روشن را بیابید.

 

اسفند:

اتفاقات جدید برایتان بسیار هیجان انگیز هستند و امروز ماموریت های جدیدی روی میز کارتان پیدا خواهید کرد. نگران نباشید. مثل آب خوردن از پسشان بر می آیید. امشب بیرون بروید و یک فیلم خوب ببینید.

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.