خانه » سرگرمی » طالع بینی روز چهارشنبه 2 مرداد 1392

طالع بینی روز چهارشنبه 2 مرداد 1392

فروردین: امروز همه چیز خوب پیش می رود ولی نیاز به این دارید که به سختی روی رابطه تان کار کنید تا بتوانید آنرا سرپا نگه دارید. مسایلی هستند که باید آنها را کنار بگذارید تا بتوانید ماموریت ها و وظایف مهمتر را تمام کنید. اگر نمی توانید کارهایتان را به تنهایی انجام دهید، از دیگران کمک بخواهید.

 

اردیبهشت: امروز روز خوبی برای اندیشیدن به آینده تان نیست. زندگی خوبی دارید، ولی مشکلاتی هم دارید. امروز روز پایان یک دوره ی بد خواهد بود و همه چیز احتمالا تغییر خواهد کرد. با احساستان پیش بروید و با یک دوست قدیمی تماس برقرار کنید.

 

خرداد: امروز اوقاتتان را با کسی که دوستش دارید بگذرانید. ممکن است آن فرد پسر یا دختر و یا همسرتان باشد. زمانی را هم با دوستانتان بگذرانید. از آنچه که دارید لذت ببرید و آنرا برای ادامه ی ماه هم حفظ کنید.

 

تیر: امروز مسئول رابطه تان هستید و آنرا کنترل می کنید. باید تمرکز کنید که برای فرد مقابلتان کارهای خوب انجام دهید و رابطه را در وضعیت متعادلی حفظ کنید. سعی کنید به فکر اطرافیانتان باشید و مسایل دیگر را کنار بگذارید.

 

مرداد: تفکراتتان را در جایی ضبط کنید. این کار می تواند در کاری که می خواهید شروع کنید کمکتان  میکند. حتما احساساتتان درباره ی معشوقه و خانواده تان را یادداشت کنید. مطمئن شوید که نکات مثبت هر روز را نیز در یادداشت هایتان اضافه کنید. از پس آن بر می آیید.

 

شهریور: امروز روز پیش رفتن به جلو نیست. باید بنشینید و به اتفاقات رقابتی که به شما آسیب می رسانند توجه کنید. از آنچه که دیگران درباره ی شما می گویند آگاه باشید و سعی کنید تمام آسیبی که به محبوبیتتان وارد شده است را رفع کنید!

 

مهر: امشب با همسرتان صحبت کنید. اگر بترسید خوب به حرفتان گوش نمی دهد. سعی کنید آرام باشید و با مسایل کوچک مکالمه تان را آغاز و به مسایلی برسید که در موردشان نگرانید. بعد از یک مکالمه ی خوب احساس بهتری خواهید داشت. بعد از آن هم با همدیگر یک نوشیدنی خنک بنوشید.

 

آبان: امروز استراحت کنید. بگذارید که دوستان خوب و خانواده تان نازتان را بکشند! آنقدر کار کرده اید که بیمار شده اید و کمی زمان برای خودتان نیاز دارید. امروز هیچ فشاری رویتان نیست و تمام کارهایتان را تمام کرده اید.

 

آذر: امروز باید نگرشتان را تغییر دهید. گاهی اگر نگرش خوبی داشته باشید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اطرافیانتان را مورد قضاوت قرار ندهید و به کار خودتان ادامه دهید. به خودتان ایمان داشته باشید.

 

دی: مسافرت در آخر این هفته می تواند خیلی جذاب باشد. مسافرت و به جاده زدن کمی نگرانتان می کند. با آنهایی که دوستشان دارید برنامه ریزی کنید و به تعطیلات بروید. چند روز را در مسافرت باشید و از تعطیلات نهایت استفاده را ببرید. جای خوبی برای استراحتتان پیدا کنید.

 

بهمن: ایده هایتان را در یک دفتر روزانه یادداشت کنید و آنرا نزد خود نگه دارید. ایده هایتان را به مافوق هایتان نشان دهید. خواهید دید که وقتی ایده ها را می نویسید پسندیده تر می شوند و تصمیم گیری را آسانتر می کنند. امروز به خوبی ازتمام ایده هایتان استقبال می شود.

 

اسفند: امروز ایده ها و ساختارها به اضافه ی نگرشتان را شاد نگه دارید. روحتان را آماده و منعطف نگه دارید. اگر می خواهید در آینده پول بیشتری در هنگام نیاز داشته باشید، باید امروز صرفه جویی کنید.

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *