خانه » دانستنیهای خانواده » دانستنیهای بعد از ازدواج » دشمنان زندگی زناشویی تان را اخراج کنید!!

دشمنان زندگی زناشویی تان را اخراج کنید!!

برای آنكه زندگی زناشویی تان به خوبی پیش رود، بی خود به دنبال شگردهای معجزه آسا نباشید. در عوض، می توانید از برخی از تله هایی كه احتمال دارد در درازمدت رشته های پیوند دهنده بین شما را سست و ضعیف كند، دوری كنید. در اینجا راهنمایی كوچكی در مورد عادات بدی كه كاملا باید كنار بگذارید ارائه می دهیم!

 

1- تلویزیون

تلویزیون قاتل عشق است. در این مورد هیچ شكی نداشته باشید! شام خوردن جلوی تلویزیون را قدغن كنید. هر شب غذا خوردن جلوی تلویزیون به همراه گویندگان نمی گذارد حواستان به یكدیگر باشد، از آن گذشته آن قدر جلوی تلویزیون به تماشای فیلم مشغول بوده اید كه وقتی به رختخواب می روید ، حتی دیگر وقت ندارید با هم حرف بزنید و از حال یكدیگر باخبر شوید. تنها چاره كار این است كه این دشمن را از زندگی عاشقانه بیرون بیندازید! برای آنكه در این كار زیاد سخت گیری نكرده باشید ، می توانید موافقت كنید كه در هفته ، 4 شب تلویزیون خاموش باشد.

 

2 – خانه نشین نشوید

دیگر بیرون نمی روید! دیگر از گردش های دونفره و شب نشینی های رمانتیك خبری نیست! باید دوباره آن حال و هوا را به دست آورید و به اتفاق یكدیگر از خانه بیرون بزنید!

 

3 – استفاده ساعات اضافی

دیگر دیر از سر كار به خانه برنگردید! نه تنها برای خودتان وقت ندارید بلكه علاوه بر آن خستگی و عصبانیت تان را با خود به خانه می آورید  كه حقیقتا موضوع خوشایندی برای همسرتان نیست! تنها كافی است كه كار، تمام زندگیتان را به خود مشغول كند، به سرعت تنها موضوعی می شود كه از آن در خانه حرف می زنید. سعی کنید تا قبل از شام كمی وقت برای خودتان و یا با هم بودن داشته باشید. به شرطی در این مدت جلوی تلویزیون ولو نشوید! و خصوصا برای آنكه توجه بیشتری به یكدیگر داشته باشید، هر ازگاهی كار را از یاد ببرید.

 

4 – عدم رسیدگی به وضع ظاهر

فكر نكنید چون دیگر زن و شوهر هستید و چندین سال از زندگی مشتركتان می گذرد، باید نسبت به وضع ظاهرتان بی خیال شوید!به خودتان برسید! همسرتان مطمئنا شما را همانگونه كه هستید دوست دارد، با این حال چرا سعی نمی كنید خود را به بهترین شكل نشان دهید؟

 

5 – بی توجهی به تغییرات همسر

یكی دیگر از دشمنان بزرگ زن و شوهرها ، بی توجهی است. در اینجا منظور از توجه كردن گل خریدن و یا هدیه دادن نیست بلكه تنها نگاه كردن به همسرتان است. زمانی كه همسرتان تغییری کرده و یا لباس جدیدی خریده است به او توجه نشان دهید؛ به خصوص زمانی كه او را شیك و زیبا می بینید .

 

6 – نوع ارتباط با خانواده همسر

 تفاهم بین همسر و خانواده شما اغلب می تواند گرم و صمیمانه باشد. اما نكته مهم آن است كه بدانید زمانی كه این تفاهم به حد كافی وجود دارد ، چیزی را به همسرتان تحمیل نكنید. چنانچه احساس می كنید كه همسرتان از رفت وآمد های آخر هفته كم كم خسته می شود به او اصرار نكنید آخر هر هفته برای ناهار با خانواده شما باشد .

 

7 – نبود برنامه

تشكیل خانواده به معنای گذراندن زندگی بدون در نظر گرفتن آینده نیست. شما باید به اتفاق هم آینده تان را بسازید. بی درنگ در مورد آینده تان و اینكه چگونه با آن روبه رو می شوید فكر كنید.

 

8 – سكوت های بیجا

مطمئنا عدم گفت وگو برای زندگی زناشویی مضر است. این امر بنا به دلایل مختلف اغلب ناشی از كمبود وقت و یا بی توجهی زن و مرد نسبت به یكدیگر است كه در بالا از آنها نام برده ایم. در این حالت، موضوعی را با هم مطرح كنید و سعی كنید حقیقتا حرف طرف مقابل تان را بفهمید.

منبع: تبیان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *