خانه » اخبار روز » کوتوله ای که کابوس دختران شمال تهران شد! +عکس

کوتوله ای که کابوس دختران شمال تهران شد! +عکس

پسر جوانی که با یک دستگاه موتورسیکلت تندرو به کابوسی برای دختران جوان شمال تهران تبدیل شده بود توسط پلیس تهران شناسایی و دستگیر شد.

طبق شکایات دختران جوان شمال پایتخت در خصوص زورگیری با تهدید سلاح سرد توسط جوانی 1 متری، پلیس به دلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری متهم را در الویت کار خود قرار داد.

ماموران پس از اینکه با چند شاکی صحبت کردند توانستند اطلاعاتی را در خصوص مشخصات ظاهری متهم به دست آورند.

به دنبال این موضوع اطلاعات کسب شده از قربانیان به تمامی واحد های گشتی شمال تهران اعلام شد.

در این راستا واحد گشتی کلانتری 101 تجریش در حال گشت زنی در ساعت 20 و 55 دقیقه در خیابان الهیه بود که پسر جوان کوتوله ای را با همان مشخصات دریافت شده، شناسایی کرد.

کوتوله ای که کابوس دختران شمال تهران شد! +عکس

پسر جوان با رویت ماموران با موتورسیکلت کوچک خود اقدام به فرار کرد که طی یک تعقیب و گریز کوتاه متهم تعادل خود را از دست داد و به زمین برخورد کرد.

رئیس کلانتری 101 تجریش “سرهنگ سعید کفراشی” با اعلام این خبر ؛ اظهار داشت: متهم به نام “مهران” 19 ساله در مرحله اول اعمال مجرمانه خود را انکار کرد ولی زمانی که شاکیان وی را در کلانتری شناسایی کردند و با توجه به ادله کافی لب به اعراف گشود و به ده ها فقره زورگیری با تهدید سلاح سرد از دختران در خیابان های فرشته، دربندی، الهیه، شریفی منش، خزر و تختی اعتراف کرد.

به گفته کفراشی متهم به دلیل حساسیت موضوع و کشف سایر جرائم و شناسایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. اه مای گاد ب این دخترای لوووووووووس و این پسره ی فسقلی

  2. مهسا جون سلام خیلی دوست دارم بخاطر حرفه ای بودنت….

  3. این فسقل بچه رومیگین،ب پستم نخورد والا بهش ی آرکیو میزدم بره کما…

  4. آقایی که فرمودید تهرانی ها سوسولن. برات متاسفم شما با این ادعات باید بدونی که زمان جنگ وقتی قسمت هایی از استان شما در اشغال عراق بود بیشترین رزمنده ها از تهران و اصفهان واسه آزادسازی خرمشهر و مهران و…. اومده بودن. شما اگه خیلی ادعا دارید چرا تنهایی نتونستید بعثی ها رو بیرون کنید.

  5. رحیمی فرزاد

    \"نعره هیچ شیری خانه چوبی راخراب نمی کند بایدازسکوت موریانه ها ترسید\"

  6. شاعر مي فرماي: فلفل نبين چه ريزه بشکن ببين چه تيزه

  7. شوما که بلدی به ما هم یاد بده. ولی این رو بدون همه سوسول نیستند شاید بعضی وقت ها بعضی ها بخواتر اینکه بگن ما خیلی توپیم سوسول بازی در بیارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *