پنج شنبه 16 اردیبهشت 1400
خانه » اخبار روز » تهیه فیلم غیر اخلاقی پس از رابطه با زن متاهل

تهیه فیلم غیر اخلاقی پس از رابطه با زن متاهل

پرونده مردی که متهم است بعد از برقراری رابطه با زنی متاهل از او فیلمبرداری و اخاذی کرده است به دادگاه ارسال شد.

 

چندی قبل مردی به پلیس آگاهی شیراز رفت و طی شکایتی به ماموران گفت: «مدتی است مردی مزاحم همسرم مهسا می شود و قصد دارد از او اخاذی کند برای همین تصمیم گرفتم از وی شکایت کنم.»

این مرد توضیح داد: «مدتی قبل وقتی متوجه پریشانی همسرم شدم علتش را از او پرسیدم و وی هم ماجرای مزاحم ناشناس را تعریف کرد. همسرم چندی پیش گوشی موبایلش را در تاکسی جا گذاشت و احتمال می دهم آن مرد از داخل گوشی عکس هایی را از همسرم به دست آورده و می خواهد با استفاده از همان ها اخاذی کند.

 

من اوایل به مهسا توصیه می کردم به تهدیدهای فرد ناشناس اهمیت ندهد و موضوع را جدی نگیرد اما آن غریبه دست بردار نیست و خیال ندارد به مزاحمت هایش پایان بدهد.» ماموران وقتی تحقیقات شان را در این رابطه آغاز کردند متوجه شدند ماجرا به چند عکس محدود نمی شود و متهم از زن جوان فیلمی غیراخلاقی در اختیار دارد و حتی یک نمونه از آن را برای مهسا ارسال کرده است.

 

افشای این موضوع سبب شد مهسا تحت بازجویی قرار بگیرد و کارآگاهان با توجه به اطلاعاتی که وی ارایه داد توانستند مرد اخاذ را که میثم نام دارد به دام بیندازند. میثم در بازجویی ها به جرمش اقرار کرد و گفت: «پنج سال قبل به طور اتفاقی با مهسا آشنا شدم.

 

او به من گفت مجرد است. از آن به بعد با هم رابطه دوستانه داشتیم و او چند مرتبه ای نیز به خانه ام آمد. بعد از مدتی این فکر به سرم زد که از رابطه ام با مهسا فیلمبرداری و به این ترتیب از او اخاذی کنم.

 

برای همین در خانه ام دوربین مداربسته کار گذاشتم. روزی که به صورت مخفیانه فیلمبرداری می کردم مهسا متوجه موضوع شد اما حرفی نزد.» متهم در ادامه اعترافاتش گفت: «چندی قبل مهسا به رابطه اش با من پایان داد. همان موقع بود که فهمیدم او متاهل است و به این نتیجه رسیدم که وقت اجرای نقشه ام فرارسیده به همین دلیل از آن فیلم یک نمونه را برای مهسا فرستادم و گفتم اگر پول ندهد فیلم را تکثیر می کنم و همه چیز را با شوهرش درمیان می گذارم.

 

با تهدیدهایی که انجام دادم، توانستم او را تسلیم کنم و چند میلیون تومانی به جیب بزنم اما این مبلغ برایم کافی نبود و تصور می کردم مهسا برای حفظ آبرویش بازهم راضی می شود به من باج بدهد به همین دلیل به تهدید هایم ادامه دادم.

 

«ماموران بعد از ثبت اعترافات این متهم بار دیگر به بازجویی از مهسا پرداختند. او به داشتن رابطه با میثم اعتراف کرد اما گفت: «من از موضوع دوربین مداربسته و فیلمبرداری بی اطلاع بودم.»

 

اکنون با تکمیل تحقیقات مقدماتی پرونده برای رسیدگی در اختیار قضات دادگاه قرار گرفته است و متهم به زودی محاکمه خواهد شد.

منبع: روزنامه شرق

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. نظرهمتون بیسته باهمتون موافقم عزیزان♥♡♥♡

 2. بزن زنگو…سربسرم نذار قاطی میکنم برات،فعلا برو مشقاتو بنویس.رخصت

 3. عزیزم خداداد خابه تز میدی دآش مهسا

 4. شوهرشوفروخت اون از آشغال کمتر."سقوط تاوان اعتماد ب بعضی هاست."

 5. چی بگم هنگ کردم والا

 6. سلام دوسال پیش تومجله خانواده سبز یه همچین داستانی خوندم !‌… درست عین همین! اصن خودشه ….پلیسه ب شوهر مهسا میگه چقد ب زنت اعتماد داری می گه از چشام بیشتر……

 7. رحم به اینها نابجاست

 8. رچم بر زناکاران جه مرد چه زن نباید کرد

 9. خاک تو سر شما زنا که هیچ موقع از حقتون دفاع نکردین واسه همیشه زندانی مردا وتو سری خور بودین اصلا زنه خوب کاری کرده نوش جونش مگه مردا خیلی پاکدامنند که زنا باشند

 10. کلا خیانت بد چه از طرف مرد چه از طرف زن

 11. یبن الحسن اقا بیا و ما رو از این زمونه بد نجات بده.
  یا مهدی

 12. میگم چرا نظر خودمو تو فهرست نمبینم

 13. جراازکاردوتا هرزه میپرین به افغانهای بدبخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *